Beko - jedna z najlepszych marek na świecie

Beko – vienas aukščiausių kokybės ženklų pasaulyje,
siūlantis visus būtinus namų apyvokos daiktus


Beko niekad nepaliauja novatoriškai mąstyti ir imtis naujų iššūkių... Norime palaikyti ryšius su mūsų klientais kiekviename etape – nuo projekto iki įpakavimo, nuo paskirstymo iki pardavimo. Tinkamos veiklos filosofijos dėka mūsų buitinės technikos prekės ženklas sutinkamas daugiau kaip 100 viso pasaulio valstybių ir yra ANTRUOJU PAGAL DYDĮ BUITINĖS TECHNIKOS PREKĖS ŽENKLU EUROPOJE! Mumis jau pasitikėjo virš 440 mln žmonių. Siūlome pilną atskiros ir įmontuojamos įrangos asortimentą. Pasitikėjo mumis milijonai viso pasaulio šeimų, nes Beko produktais lengva naudotis, jie praktiški ir ilgalaikiai.


Drugą największa marka w europie.

Klientai vertina protingus sprendimus

Mūsų misija – pateikti kasdieniniam gyvenimui protingus sprendimus, taip kad Beko įranga taptų neatskiriama kasdieninio gyvenimo dalimi, būtų ypatinga vertybe ir užtikrintų puikiausią kokybę. Tai nebūtų įmanoma neįsiklausius į klientų poreikius. Jų satisfakcija mums yra didžiausias prioritetas. Džiaugiamės, kad esame pripažinti kaip vienas iš geriausių prekybinių ženklų (Pagal Euromonitor International 2008 Beko yra vienas iš dešimties geriausių prekinių ženklų pasaulyje).

Beko tikslas – sukurti platų pasirinkimą draugiškos ir lengvai aptarnaujamos įrangos su specialiai pritaikytomis funkcijomis. Dėl Ypatingai naudingo kainos ir kokybės santykio, apibrėžiamo kaip „best buy“, Beko produktai tiksliai atitinka klientų norus: patrauklų dizainą, lengvą naudojimą, ilgalaikiškumą ir praktiškumą. Dėl šių savybių Beko sparčiai tampa kasdienio gyvenimo dalimi. Visi Beko produktai gaminami saugant naturaliąją aplinką, pagal ISO 14001 normą.

Beko visai šeimai

Beko būna su Klientais svarbiausiais jų gyvenimo momentais ir yra pastebimas kaip funkcijonalumo, energetinio taupumo ir pasaulinių technologijų žemomis kainomis sinonimas, apie tai liudija tarp kitko vartotojų dovana „GERAS PRODUKTAS” už geriausiais indaploves ir virykles, METŲ KOKYBĖ pripažinta už visą seriją atskirų produktu, ALETTE (2011) (Apliance Testing for Energy Label Evoliution – Europos sertifikatas už geriausiai pažymėtus buitinės technikos produktus). Be to, vienas iš labiausiai vokiečių rinkoje žinomų ir vertinamų testu Testsieger aukštai įvertino kompaktinę indaplovę Beko (modelis DSN 6634) ir suteikė 2011 Metų Produkto nominaciją už 4 durų šaldytuvą ir orkaitę su pirolizės funkcija. Kasmet auga klientų profesionalų, naudojančių Beko įrangą kiekviename savo gyvenimo etape, skaičius.


BabyProtect


Žinome, kad šeimos sukūrimas ir vaiko gimimas tai vienas iš nuostabiausių momentu, Beko, besirūpindama mažylių sveikata paruošė specialią programą BabyProtect. Šį programa įdiegta tam tikrose Beko skalbimo mašinose, indaplovėse, džiovintuvuose. Tai įvertins visi mažylių, ypač tų alergiškų, tėvai.

Nuolat platiname draugiškų ir lengvai aptarnaujamų, su specialiomis funkcijomis įrengimų asortimentą, taip, kad patenkintume įvairiausių ir reikliausių klientų poreikius. Beko keičiasi taip dinamiškai, kaip Tavo gyvenimas.

Tarptautinis patikimumas

Beko S.A. priklauso Grupei Koc, kuri yra 273 vietoje 500 didžiausių pasaulyje korporacijų reitinge, pagal Fortune`s Top. Grupė Koc turi virš 100 bendrovių 27 kraštuose maisto, automobilių, finansų, turistikos, informatikos, energetikos ir plačiai suprantamos namų įrangos srityse. Šiai paskutinei grupei priklauso koncernas Arcelik A.S., buitinės technikos, RTV ir kondicionierių gamintojas. Tai 1 nr pažymėtas buitinės technikos prekinis ženklas Turkijoje (virš 50% pajų rinkoje) ir Turkijos čempionas pagal pateiktus patentus – virš 300 patentuotų innovacijų!

Lenkijoje Beko S.A. yra nuo 1998 metų, o nuo 2005 metų tapo taip pat biurų Čekijoje ir Slovakijoje centrale. Lenkijos rinkoje Beko siūlo platų atskiros ir įmontuojamos buitinės technikos asortimentą.

Beko įranga kuriama dėka tarptautinio darbo tinklo, skaičiuojančio virš 15 000 darbuotojų, besirūpinančių klientų lūkesčių tenkinimu, 10 fabrikų 3 valstybėse (veikiančių pagal ISO 9001 standartus ir ISO 14001) ir 13 pardavimo ir marketingo biuru pasaulyje.