Beko - jedna z najlepszych marek na świecie

"Beko" - vienas iš aukščiausios kokybės prekės ženklų pasaulyje, siūlantis visus būtinus namų apyvokos prietaisus


Beko niekad nepaliauja novatoriškai mąstyti ir imtis naujų iššūkių... Norime palaikyti ryšius su mūsų klientais kiekviename etape – nuo projekto iki įpakavimo, nuo paskirstymo iki pardavimo. Tinkamos veiklos filosofijos dėka Beko prekės ženklas yra žinomas daugiau kaip 100 viso pasaulio valstybių ir yra ANTRAS PAGAL DYDĮ BUITINĖS TECHNIKOS PREKĖS ŽENKLAS EUROPOJE Mumis jau pasitikėjo virš 440 mln žmonių. Siūlome pilną laisvai pastatomos ir įmontuojamos įrangos asortimentą. Mumis pasitiki milijonai viso pasaulio šeimų, nes Beko produktais lengva naudotis, jie praktiški ir ilgalaikiai.


Drugą największa marka w europie.

Klientai vertina protingus sprendimus

Mūsų misija pateikti protingus sprendimus kasdieniam gyvenimui taip, kad Beko įranga taptų neatskiriama kasdieninio gyvenimo dalimi, būtų ypatinga vertybe ir užtikrintų puikiausią kokybę. Tai nebūtų įmanoma neįsiklausius į klientų poreikius. Jų pasitenkinimas mums yra didžiausias prioritetas. Džiaugiamės, kad esame pripažinti kaip vienas iš geriausių prekės ženklų (reminatis Euromonitor International 2008 Beko yra vienas iš geriausių prekės ženklų pasaulyje).

Beko tikslas – sukurti platų pasirinkimą draugiškos ir lengvai aptarnaujamos įrangos su specialiai pritaikytomis funkcijomis. Dėl itin gero kainos ir kokybės santykio,, apibrėžiamo kaip „best buy“, Beko produktai atitinka klientų norus: jie yra patrauklaus dizaino, juos lengva naudoti, yra ilgaamžiai ir praktiški. Dėl šių savybių Beko sparčiai tampa kasdienio gyvenimo dalimi. Visi Beko produktai gaminami saugant naturaliąją aplinką, pagal ISO 14001 normą.

Beko visai šeimai

Beko lydi savo klientus svarbiausiais jų gyvenimo momentais ir yra pastebima, kad Beko produktai asocijuojasi su tokiais žodžiais, kaip funkcionalumas, taupumas, naujausios technologijos, žemos kainos. Tai patvirtinta tokie klientų įvertinimai, kaip „Geras produktas“, kuris buvo skirtas už geriausias indaploves ir virykles, „Metų kokybė“, už visą seriją atskirų produktų, „ATLETE 2011“ (Apliance Testing for Energy Label Evoliution – Europos sertifikatas už geriausiai pažymėtus buitinės technikos produktus). Vokiečių rinkoje itin gerai žinomas ir vertinamas testas „Testsieger“ kompaktinę indaplovę Beko (DSN 6634) įvertino itin aukštai, o 2011 m. taip pat nominacijas gavo Side-by-side tipo šaldytuvas ir orkaitė su pirolizės funkcija.


BabyProtect


Vienas svarbiausių gyvenimo momentų – šeimos sukūrimas. Beko, rūpindamasis mažylių sveikata, paruošė programą skirtą būtent jiems – BabyProtect. Šią programą galima rasti Beko skalbimo mašinose, indaplovėse ir džiovyklėse. Jūsų mažyliai, ypač turintys alergiją, tai tikrai įvertins ir liks dėkingi.

Beko nuolat ieško novatoriškų sprendimų, kad palengvintų savo klientų kasdienybę.

Tarptautinis patikimumas

"Beko" priklauso grupei "Koc", kuri užima 273 vietą tarp 500 didžiausių pasaulio korporacijų (remiantis "Fortune's Top" duomenimis). Grupė "Koc" turi daugiau nei 100 įmonių 27 pasaulio šalyse, kurios yra orientuotos į tokias sritis, kaip maisto, automobilių pramonės, finansai, informatika, energetika ir buitinė technika. Buitinės technikos grupei priklauso ir koncernas "Arcelik" S.A.. Tai buitinės technikos prekės ženklas numeris vienas Turkijoje (užima daugiau nei 50 % rinkos) bei Turkijos lyderis pagal pateiktų patentų sksičių - virš 300 patentuotų inovacijų!

Lenkijoje "Beko" S.A. veikia nuo 1998 metų, o nuo 2005 metų ši įmonė tapo ir biurų Čekijoje ir Slovakijoje centrine būstine. Mūsų rinkoje "Beko" siūlo platų laisvai pastatomos ir įmontuojamos buitinės technikos asortimentą.

"Beko" įranga kuriama tarptautiniame tinkle, kurį sudaro virš 15 000 darbuotojų, besirūpinančių klientų lūkesčių tenkinimu, 10 gamyklų 3 valstybėse (veikiančių pagal ISO 9001 ir ISO 1400 standartus) ir 13 pardavimo bei rinkodaros biurų visame pasaulyje.