vienas iš aukščiausios kokybės prekės ženklų pasaulyje, siūlantis visus būtinus namų apyvokos prietaisus
Beko
vienas iš aukščiausios kokybės prekės ženklų pasaulyje, siūlantis visus būtinus namų apyvokos prietaisus
„Beko“ niekada nepaliauja novatoriškai mąstyti ir imtis naujų iššūkių... Norime palaikyti ryšius su savo klientais kiekviename
etape – nuo projekto iki įpakavimo, nuo paskirstymo iki pardavimo. Tinkamos veiklos filosofijos dėka „Beko“ prekės ženklas yra
žinomas daugiau nei 130 viso pasaulio valstybių. Mumis jau pasitikėjo daugiau nei 400 mln. žmonių. Siūlome visą laisvai
pastatomos ir įmontuojamos įrangos asortimentą. Mumis pasitiki milijonai viso pasaulio šeimų, nes „Beko“ produktais paprasta
naudotis, jie yra praktiški ir ilgalaikiai. Beko

Klientai vertina protingus sprendimus

Mūsų misija – pateikti protingus sprendimus kasdieniam gyvenimui, kad „Beko“ įranga taptų neatskiriama kasdieninio gyvenimo dalimi, būtų ypatinga vertybe ir užtikrintų puikiausią kokybę. Tai nebūtų įmanoma neįsiklausius į klientų poreikius. Jų pasitenkinimas mums yra didžiausias prioritetas. Džiaugiamės, kad esame pripažinti vienu geriausių prekės ženklų (remiantis „Euromonitor International 2008“, „Beko“ yra vienas iš geriausių prekės ženklų pasaulyje).
Beko - footer
Beko - footer
„Beko“ tikslas – sukurti platų pasirinkimą vartotojui draugiškos ir paprastai aptarnaujamos įrangos su specialiai pritaikytomis funkcijomis. Dėl itin gero kainos ir kokybės santykio, „Beko“ produktai atitinka klientų norus – jie yra patrauklaus dizaino, juos paprasta naudoti, yra ilgaamžiai ir praktiški. Dėl šių savybių „Beko“ sparčiai tampa kasdienio gyvenimo dalimi. Visi „Beko“ produktai gaminami saugant natūralią aplinką, pagal ISO 14001 standartą.

„Beko“ visai šeimai

„Beko“ lydi savo klientus svarbiausiais jų gyvenimo momentais. Pastebima, kad „Beko“ produktai asocijuojasi su tokiais žodžiais, kaip funkcionalumas, taupumas, naujausios technologijos, žemos kainos. Tai patvirtinta tokie klientų įvertinimai, kaip „Geras produktas“, kuris buvo skirtas už geriausias indaploves ir virykles, „Metų kokybė“ už visą seriją atskirų produktų, „ATLETE 2011“ (Apliance Testing for Energy Label Evoliution – Europos sertifikatas už geriausiai pažymėtus buitinės technikos produktus). Vokietijos rinkoje itin gerai žinoma ir vertinama produktų bandymo ir vartotojų nuomonių svetainė „Testsieger“ kompaktinę indaplovę „Beko“ (DSN 6634) įvertino itin gerai, o 2011 m. nominacijas gavo taip pat side-by-side tipo šaldytuvas ir orkaitė su pirolizės funkcija.
Beko - footer
Beko - footer
Vienas svarbiausių gyvenimo momentų – šeimos sukūrimas. „Beko“, rūpindamasi mažylių sveikata, paruošė programą skirtą būtent jiems – BabyProtect. Šią programą galima rasti „Beko“ skalbimo mašinose, indaplovėse ir džiovyklėse. Jūsų mažyliai, ypač turintys alergiją, tai tikrai įvertins ir liks dėkingi. „Beko“ nuolat ieško novatoriškų sprendimų, kad palengvintų savo klientų kasdienybę.

Tarptautinis patikimumas

„Beko“ priklauso „Koç“ grupei, kuri užima 273 vietą tarp 500 didžiausių pasaulio korporacijų (remiantis „Fortune's Top“ duomenimis). Grupė „Koç“ turi daugiau nei 100 įmonių 27 pasaulio šalyse, kurios yra orientuotos į tokias sritis, kaip maisto, automobilių pramonė, finansai, informatika, energetika ir buitinė technika. Buitinės technikos grupei priklauso ir koncernas „Arçelik“ S.A. Tai buitinės technikos prekės ženklas numeris vienas Turkijoje (užima daugiau nei 50 % rinkos) bei Turkijos lyderis pagal pateiktų patentų skaičių – daugiau nei 300 patentuotų inovacijų! Lenkijoje „Beko“ S.A. veikia nuo 1998 metų, o nuo 2005 metų ši įmonė tapo ir biurų Čekijoje bei Slovakijoje centrine būstine. Mūsų rinkoje „Beko“ siūlo platų laisvai pastatomos ir įmontuojamos buitinės technikos asortimentą. „Beko“ įranga kuriama tarptautiniame tinkle, kurį sudaro daugiau nei 30 000 darbuotojų, besirūpinančių klientų lūkesčių tenkinimu, 22 gamyklos 8 valstybėse (veikiančios pagal ISO 9001 ir ISO 1400 standartus) ir 13 pardavimo bei rinkodaros biurų visame pasaulyje.