HarvestFresh

Įkvėpta gamtos, maitinama šviesos. Novatoriška 3 spalvų technologija, imituojanti dienos ir nakties ciklą, padeda ilgiau išsaugoti vitaminus daržovėse ir vaisiuose.

HarvestFresh

AeroFlow

AeroFlow šiuolaikiška dviguba NoFrost aušinimo technologija šaldytuvo ir šaldiklio skyriams naudoja dvi atskiras vėsinimo sistemas. Vienodos temperatūros vėsinimas kiekvienoje lentynoje ilgiau išsaugos jūsų maisto šviežumą, formą, vitamino C kiekį, sultingumą bei sveikos ir ryškios išvaizdos.

AeroFlow

NeoFrost

NeoFrost™ panaikina ledo susidarymą ant maisto produktų ir įrenginio viduje. Todėl šaldytuvo nebereikia atitirpinti. „Beko“ šaldytuvų sistema NeoFrost™ tai naujos kartos NoFrost (be šerkšno) sistema. Ją sudaro atskiri oro srautai tarp šaldytuvo ir šaldiklio. Tai užtikrina idealias sąlygas maisto produktų saugojimui, taip pat pašalina kvapų sklidimą.

NeoFrost

Inverterinis kompresorius

Pažangus mažo greičio inverterinis kompresorius su BLDC ventiliatoriumi išsiskiria dideliu patvarumu ir minimaliu triukšmu. Jis užtikrina mažesnes energijos sąnaudas ir padeda aušinimo sistemai sumažinti temperatūros svyravimus (pvz., atidarius dureles).

Inverterinis kompresorius

Kamera Multi-Zone

Nuo šaldytuvo iki šaldiklio – vienu prisilietimu. Nepriklausomai nuo to, kas yra jūsų pirkinių sąraše, lanksčiai pritaikoma MultiZone kamera suteikia papildomą atšaldymo arba užšaldymo erdvę, kurią galite naudoti savo nuožiūra. Vienu mygtuko paspaudimu galite nustatyti temperatūrą nuo -24 °C iki 4 °C ir nustoti nerimauti, kaip visus turimus produktus sutalpinti šaldytuve.

Kamera Multi-Zone

„VDE“ sertifikuoti kompresoriai

Atraskite aukščiausią šaldymo technologijų naujovių lygį su „Beko“ prietaisais, kuriuose pažangiausios technologijos dera su ilgalaike kokybe. Mūsų šaldytuvuose įrengti inverteriniai kompresoriai, kuriuos „VDE“ institutas kruopščiai išbandė ir sertifikavo kaip tinkamus tarnauti 25 metų laikotarpiu. Šie kompresoriai – tai kertinis mūsų šaldytuvų funkcionalumo akmuo, kruopščiai suprojektuotas taip, kad palaikytų optimalią šaldymo aplinką. Įsigydami „Beko“ šaldytuvą investuojate į ilgaamžį prietaisą, skirtą išlaikyti jūsų maistą šviežią daugelį dienų.

„VDE“ sertifikuoti kompresoriai

Active Fresh Blue Light™

Mėlynos spalvos šviesa užtikrina šviežių vaisių ir daržovių, laikomų atitinkamuose stalčiuose, fotosintezės proceso tęstinumą.

Active Fresh Blue Light™

Everfresh+

Šviežios daržovės dažnai sugenda šaldytuve, kadangi jų perkame daug. Siekiant užtikrinti, kad daržovės ilgiau išliks šviežios, „Beko“ suprojektavo naują kamerą pavadinimu Everfresh+. Dėl tikslaus oro, patenkančio į kamerą specialiais kanalais, ir drėgmės reguliavimo, taip pat dėl atitinkamos pačios kameros konstrukcijos, joje laikomos daržovės išlieka šviežios net iki 30 dienų.

Everfresh+

Freezer Guard

Šis „Beko“ šaldiklis gali būti įrengtas garaže ar rūsyje, nebijant sugadinti prietaisą dėl itin žemos aplinkos temperatūros. Šaldiklis veikia net aplinkos temperatūrai esant -15 laipsnių Celsijaus, o tai suteikia jums galimybę pastatyti šaldiklį prasčiau izoliuotoje patalpoje nei jūsų buto ar namo vidus.

Freezer Guard

FreshGuard

Maksimalus kvapų pašalinimas (iki 90 %) Stipraus aromato sūris puikiai tinka kartu su vynuogėmis, tačiau kvapas, kurį jis palieka jūsų šaldytuve, gali visiškai sugadinti apetitą. FreshGuard technologijoje naudojamas specialus filtras su UV šviesos diodais, padedantis pašalinti kvapą sukeliančias molekules neišskiriant jokių kenksmingų dujų ar cheminių medžiagų, todėl jūsų šaldytuvas kvepės iki 90 % gaiviau.

FreshGuard

Greitas užšaldymas

Siekiant išsaugoti maiste vitaminus ir maistingąsias medžiagas, norint užšaldyti didesnį kiekį šviežio maisto, reikėtų pasirinkti greito užšaldymo nustatymą.

Greitas užšaldymas

HomeWhiz

Valdykite savo buitinę techniką išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu, nesvarbu kur esate. Naudodamiesi HomeWhiz programėle, nuotoliniu būdu greitai patikrinsite, ar indaplovė baigė darbą, įjungsite drabužių skalbimą ir pakeisite patiekalų kepimo parametrus! Tai nauja buitinės technikos naudojimo kokybė – jūsų namuose ir už jų ribų.

HomeWhiz

HygieneShield™

„Beko“ buitiniais prietaisai, kuriuose naudojama HygieneShield technologija, dezinfekcijos programos metu sunaikina daugiau kaip 99 % virusų ir bakterijų. Tai prietaisai, įkvėpti natūraliai valančių jėgų – saulės ir karštų šaltinių. Su jais galite būti tikri, kad kasdienio naudojimo dalykai, tokie kaip supakuotas maistas, duona ar drabužiai, bus saugūs ir higieniški.

HygieneShield™

Keičiamos krypties durelės

Keičiama durelių atidarymo kryptis užtikrina pritaikymą prie jūsų virtuvės išplanavimo Norėdami turėti galimybę pritaikyti prietaisą prie jūsų virtuvės išplanavimo, rinkitės „Beko“ šaldytuvą su patogiai keičiamais lankstais, kad montuodami galėtumėte pasirinkti durelių atidarymo kryptį. Tai jūsų pasirinkimas, atverti galimybes savo virtuvėje.

Keičiamos krypties durelės

LED apšvietimas

LED apšvietimas yra efektyvesnis energijos sąnaudų atžvilgiu ir užtikrina daugiau natūralios šviesos lyginant su įprastu apšvietimu. Tai dar vienas žingsnis į priekį link ekologiškesnės aplinkos.

LED apšvietimas

Metalinė siena

Metalinė sienelė Metal Wall – tai geresnė higiena, gražesnė prietaiso išvaizda ir efektyvesnis šaldymo sistemos darbas. Metalas ilgiau palaiko temperatūrą ir yra lengviau valomas, o atidarius – jūsų „Beko“ prietaisas džiugins metaliniu vidumi.

Metalinė siena

Stalviršio gylio konstrukcija

Neapkrauta ir darni jūsų virtuvės išvaizda Šaldytuvo dizainas neturėtų išsiskirti iš kitų virtuvės interjero elementų. „Beko“ šaldytuvų modeliai su stalviršio gylio konstrukcija sklandžiai susilieja su jūsų virtuvės spintelėmis ir sukuria neapkrautą, darnų vaizdą.

Stalviršio gylio konstrukcija