Active Fresh Blue Light™

Mėlynos spalvos šviesa užtikrina šviežių vaisių ir daržovių, laikomų atitinkamuose stalčiuose, fotosintezės proceso tęstinumą.

Active Fresh Blue Light™

Aktyvus jonizatorius

Aktyvus jonizatorius neutralizuoja bakterijas, virusus ir kitas nemalonaus kvapo atsiradimo šaldytuvo viduje priežastis. Valo šaldytuve cirkuliuojantį orą ir suteikia galimybę ilgiau saugoti produktus.

Aktyvus jonizatorius

Everfresh+

Šviežios daržovės dažnai sugenda šaldytuve, kadangi jų perkame daug. Siekiant užtikrinti, kad daržovės ilgiau išliks šviežios, „Beko“ suprojektavo naują kamerą pavadinimu Everfresh+. Dėl tikslaus oro, patenkančio į kamerą specialiais kanalais, ir drėgmės reguliavimo, taip pat dėl atitinkamos pačios kameros konstrukcijos, joje laikomos daržovės išlieka šviežios net iki 30 dienų.

Everfresh+

Fast Freeze

Siekiant išsaugoti maiste vitaminus ir maistingąsias medžiagas, norint užšaldyti didesnį kiekį šviežio maisto, reikėtų pasirinkti greito užšaldymo nustatymą.

Fast Freeze

Freezer Guard

Šis „Beko“ šaldiklis gali būti įrengtas garaže ar rūsyje, nebijant sugadinti prietaisą dėl itin žemos aplinkos temperatūros. Šaldiklis veikia net aplinkos temperatūrai esant -15 laipsnių Celsijaus, o tai suteikia jums galimybę pastatyti šaldiklį prasčiau izoliuotoje patalpoje nei jūsų buto ar namo vidus.

Freezer Guard

Harvestfresh™

Įkvėpta gamtos, palaikoma šviesos Novatoriška 3 spalvų technologija, imituojanti dienos ir nakties ciklą, padeda ilgiau išsaugoti vitaminus daržovėse ir vaisiuose.

Harvestfresh™

Inverterinis kompresorius

Pažangus mažo greičio inverterinis kompresorius su BLDC ventiliatoriumi išsiskiria dideliu patvarumu ir minimaliu triukšmu. Jis užtikrina mažesnes energijos sąnaudas ir padeda aušinimo sistemai sumažinti temperatūros svyravimus (pvz., atidarius dureles).

Inverterinis kompresorius

Kamera Multi-Zone

„Beko“ šaldytuvuose 4More SBS įrengta Multi Zone kamera – tai papildomas 77 litrų skyrius, kurį pagal poreikius galima naudoti kaip šaldiklį arba kaip šaldytuvą.

Kamera Multi-Zone

LED apšvietimas

LED apšvietimas taupo energiją ir šviečia natūralesne spalva, lyginant su įprastiniu apšvietimu. Tai dar vienas link ekologijos.

LED apšvietimas

LED apšvietimas

LED apšvietimas yra efektyvesnis energijos sąnaudų atžvilgiu ir užtikrina daugiau natūralios šviesos lyginant su įprastu apšvietimu. Tai dar vienas žingsnis į priekį link ekologiškesnės aplinkos.

LED apšvietimas

Metal Wall

Metalinė sienelė Metal Wall – tai geresnė higiena, gražesnė prietaiso išvaizda ir efektyvesnis šaldymo sistemos darbas. Metalas ilgiau palaiko temperatūrą ir yra lengviau valomas, o atidarius – jūsų „Beko“ prietaisas džiugins metaliniu vidumi.

Metal Wall

Neo Frost

NeoFrost™ panaikina ledo susidarymą ant maisto produktų ir įrenginio viduje. Todėl šaldytuvo nebereikia atitirpinti. „Beko“ šaldytuvų sistema NeoFrost™ tai naujos kartos NoFrost (be šerkšno) sistema. Ją sudaro atskiri oro srautai tarp šaldytuvo ir šaldiklio. Tai užtikrina idealias sąlygas maisto produktų saugojimui, taip pat pašalina kvapų sklidimą.

Neo Frost

Sutampančių plokštumų durelės

Baigta su negražiai atrodančiais tarpais! Kadangi „Beko“ šaldytuvų durelių plokštumos sutampa, mūsų įrenginius galite statyti kur norite, nepergyvendami dėl to, ar durelės tikrai atsidarys.

Sutampančių plokštumų durelės

3D lankstai
3D lankstai Šaldytuvas šaldiklis yra su specialiais lankstais, kurie pasižymi ypatingu atsparumu didelėms apkrovoms, temperatūros kaitai ir drėgmei. Šis sprendimas – tai sklandaus ir patikimo darbo garantija.
Antibakterinės rankenėlės
Antibakterinės rankenėlės Dėl specialios antibakterinės durelių rankenų dangos, ant jų nėra bakterijų, tuo pačiu nuo jų apsaugomas ir šaldytuve esantis maistas.
Atvirų durelių signalas
Atvirų durelių signalas „Beko“ šaldytuvai su atvirų durelių signalo funkcija perspės jus apie paliktas atidarytas arba ne visai uždarytas šaldytuvo dureles.
Butelių laikiklis
Butelių laikiklis Butelių laikiklis, pritvirtintas šalia stiklinių lentynų, yra idealus sprendimas šaldytuvo erdvės tarp dviejų lentynų išnaudojimui.
Daugiafunkcės kameros
Daugiafunkcės kameros Stalčius, esančius virš stalčių vaisiams ir daržovėms, galima pagal poreikius naudoti produktų atšaldymui, mėsos, žuvies ar jau paruoštų patiekalų laikymui 0 °C temperatūroje, taip pat vaisiams ir daržovėms.
Easy Handle
Easy Handle Užtikrina paprastą durelių atidarymą be pastangų, ypač didesnių šaldytų, kuriuose pasireiškia vadinamasis pritraukimo efektas, kurį eliminuoja Easy Handle rankena.
Energijos klasė A+
Energijos klasė A+ A+ energijos klasės „Beko“ produktai padeda taupyti namų biudžeto lėšas ir saugo natūralią aplinką. A+ klasės produktai sunaudoja mažiau energijos, nei A klasės produktai.
Energijos klasė A++
Energijos klasė A++ Dėl naujausių technologijų panaudojimo A++ energijos klasės produktai užtikrina labai mažą energijos sunaudojimą. Šios klasės produktai saugo ne tik šeimos biudžetą, bet ir natūralią aplinką.
Greitas užšaldymas
Greitas užšaldymas Užtikrina greitą naujai įdėto maisto atšaldymą sveikesniu būdu, neįtakojant anksčiau įdėto maisto temperatūros.
Icebank – ledo talpykla
Icebank – ledo talpykla Šaldiklyje įdiegta ledukų talpykla užtikrina patogią vietą ledo kubelių laikymui ir mažų vaisių užšaldymui.
No Frost
No Frost Sistema No Frost neleidžia atsirasti ledui ant maisto ir įrenginio viduje. Tai reiškia, kad atitirpinimas jau nereikalingas. Dėl šios sistemos šaldytuvas tampa lengvai aptarnaujamas ir nuolat užtikrina atitinkamą maisto saugojimo temperatūrą.
Nulio laipsnių kamera
Nulio laipsnių kamera 0 °C kamera – ilgiau išsaugo šviežius produktus nulinėje temperatūroje.
Permatomi šaldiklio stalčiai
Permatomi šaldiklio stalčiai Priekinė šaldikilio stalčiaus dalis pagaminta iš permatomos medžiagos, kad tai, kas yra viduje, būtų gerai matoma neištraukiant stalčiaus.
Pieno produktų skyrius
Pieno produktų skyrius Skyrius su permatomomis sienelėmis šaldytuvo durelių viršuje užtikrina idealią vietą pieno produktų laikymui ir apsaugo juos nuo išdžiūvimo.
Sistema Active Fresh Blue Light
Sistema Active Fresh Blue Light Mėlynos spalvos šviesa užtikrina šviežių vaisių ir daržovių, laikomų atitinkamuose stalčiuose, fotosintezės proceso tęstinumą.
Butelių lentynėlė
Butelių lentynėlė Chromuota butelių lentynėlė užtikrina idealią vietą šaldomiems buteliams bei gerai išnaudoja šaldytuvo vidaus erdvę
Elektroninis ekranas
Elektroninis ekranas Naujasis didelis „Beko“ prietaisų ekranas suteikia galimybę pasirinkti daugelį funkcijų ir geriau valdyti įrenginį. Be to, ekranas estetiškai komponuojasi su produkto išvaizda.
Energijos klasė A+++
Energijos klasė A+++ Panaudojus naujausias technologijas, produktai, kurių energetinis efektyvumas A+++, užtikrina didžiausio taupymą. Šios klasės produktai ne tiktai gerina šeimos budžetą, bet ir saugo naturalią aplinką.
Kvapų filtras
Kvapų filtras Filtras išvalo šaldytuvo viduje cirkuliuojantį šaltą orą, panaikina nemalonius kvapus ir bakterijas, todėl maistas ilgiau išlieka šviežias.
LCD ekranas
LCD ekranas LCD ekranas suteikia galimybę kontroliuoti ir valdyti įvairias funkcijas bei programas naudojantis vienu ekranu, pvz., atidėti paleidimą iki 24 valandų, kontroliuoti programas, patikrinti perspėjimus ar programų trukmę. LCD ekranas suteikia taip pat galimybę pasirinkti papildomas funkcijas, valdyti trukmę ir paprastai naudoti prietaisą. Be to, įrenginiui jis suteikia elegantišką išvaizdą.
Mini baras
Mini baras Specialus atidaromas mini baro dangtis leidžia išimti net 2,5 litro butelius neatidarant šaldytuvo. Šį dangtį taip pat galima naudoti kaip stalviršį ruošiant gėrimus.
Twist and Serve
Twist and Serve Ledo kubeliai visada lengvai pasiekiami specialiai jiems skirtame skyriuje. Pakanka vieno judesio rankenėle ir ledukai patys įkrinta į indą. Patogus vandeniu užpildomas padėklas užtikrina apsaugą nuo išsiliejimo.
Vandens filtras
Vandens filtras Šaldytuvo viduje paslėptas filtras gerina vandenį, kad jis būtų tinkamas vartoti, panaikina nemalonų skonį ir kenksmingas medžiagas, tokias kaip švinas ir chloras. Informacija apie poreikį jį pakeisti pateikiama ekrane.
XL kamera
XL kamera XL kamera, esanti pačiame šaldiklio viršuje, užtikrina daugiau erdvės, reikalingos didesnių produktų laikymui. Ši kamera yra 30% didesnė už standartines.