3D lankstai

3D lankstai

Šaldytuvas šaldiklis yra su specialiais lankstais, kurie pasižymi ypatingu atsparumu didelėms apkrovoms, temperatūros kaitai ir drėgmei. Šis sprendimas - tai sklandaus ir patikimo darbo garantija.


Aktyvus jonizatorius

Aktyvus jonizatorius

Aktyvus jonizatorius neutralizuoja bakterijas, virusus ir kitas nemalonaus kvapo atsiradimo šaldytuvo viduje priežastis. Valo šaldytuve cirkuliuojantį orą ir suteikia galimybę ilgiau saugoti produktus.


Antibakterinės rankenėlės

Antibakterinės rankenėlės

Dėl specialios antibakterinės durelių rankenų dangos, ant jų nėra bakterijų, tuo pačiu nuo jų apsaugomas ir šaldytuve esantis maistas.


Atvirų durelių signalas

Atvirų durelių signalas

Beko šaldytuvai su atvirų durelių signalo funkcija perspės Jus apie paliktas atidarytas arba ne visai uždarytas šaldytuvo dureles.


Daugiafunkcės kameros

Daugiafunkcės kameros

Stalčius, esančius virš stalčių vaisiams ir daržovėms, galima pagal poreikius naudoti produktų atšaldymui, mėsos, žuvų ar jau paruoštų patiekalų laikymui 0 °C temperatūroje, taip pat vaisiams ir daržovėms.


Elektroninis ekranas

Elektroninis ekranas

Naujasis didelis Beko produktų ekranas suteikia galimybę pasirinkti daugelį funkcijų ir geriau valdyti įrenginį. Be to, ekranas estetiškai komponuojasi su produkto išvaizda.


Energijos klasė A+

Energijos klasė A+

A+ energijos klasės Beko produktai padeda taupyti namų biudžeto lėšas ir saugo natūralią aplinką. A+ klasės produktai sunaudoja mažiau energijos, nei A klasės produktai.


Energijos klasė A++

Energijos klasė A++

Dėl naujausių technologijų panaudojimo A++ energijos klasės produktai užtikrina labai mažą energijos sunaudojimą. Šios klasės produktai saugo ne tik šeimos biudžetą, bet ir natūralią aplinką.


Energijos klasė A+++

Energijos klasė A+++

Panaudojus naujausias technologijas produktai, kurių energetinis efektyvumas A+++, tai didžiausio taupumo garantija, o šios klasės produktai ne tiktai gerina šeimos budžetą, bet ir saugo naturaliąją aplinką.


Everfresh+

Everfresh+

Šviežios daržovės dažnai sugenda šaldytuve, kadangi jų perkame daug. Siekdama užtikrinti, kad daržovės ilgiau išliks šviežios, firma Beko suprojektavo naują kamerą pavadinimu Everfresh+. Dėl tikslaus oro, patenkančio į kamerą specialiais kanalais, ir drėgmės reguliavimo, taip pat dėl atitinkamos pačios kameros konstrukcijos, joje laikomos daržovės išlieka šviežios net iki 30 dienų.


Greitas užšaldymas

Greitas užšaldymas

Užtikrina greitą naujai įdėto maisto užšaldymą sveikesniu būdu, neįtakojant anksčiau įdėto maisto temperatūros.


Icebank - ledo kamera

Icebank - ledo kamera

Šaldiklyje įdiegta ledų kamera užtikrina patogią vietą ledo kubelių laikymui ir mažų vaisių užšaldymui.


Kamera Multi-Zone

Kamera Multi-Zone

Beko šaldytuvuose 4More SBS įrengta Multi Zone kamera - tai papildomas 77 litrų skyrius, kurį pagal poreikius galima naudoti kaip šaldiklį arba kaip šaldytuvą.


Kvapų filtras

Kvapų filtras

Filtras išvalo šaldytuvo viduje cirkuliuojantį šaltą orą, panaikina nemalonius kvapus ir bakterijas, todėl maistas ilgiau išlieka šviežias.


Laikiklis buteliams

Laikiklis buteliams

Laikiklis buteliams, pritvirtintas šalia stiklinių lentynų, yra idealus sprendimas šaldytuvo erdvės tarp dviejų lentynų išnaudojimui.


LCD ekranas

LCD ekranas

LCD ekranas suteikia galimybę kontroliuoti ir valdyti įvairias funkcijas bei programas naudojantis vienu ekranu, pvz., atidėti paleidimą iki 24 valandų, kontroliuoti programas, patikrinti perspėjimus ar programų trukmę. LCD ekranas suteikia taip pat galimybę pasirinkti papildomas funkcijas, valdyti trukmę ir paprastai naudoti prietaisą. Be to, įrenginiui jis suteikia elegantišką išvaizdą.


LED apšvietimas

LED apšvietimas

LED apšvietimas taupo energiją ir šviečia natūralesne spalva, lyginant su įprastiniu apšvietimu. Tai dar vienas žingsnis pirmyn ekologinio veikimo link.


Lentynėlė buteliams

Lentynėlė buteliams

Chromuota lentynėlė buteliams užtikrina idealią vietą šaldomiems buteliams bei gerai išnaudoja šaldytuvo vidaus erdvę


Mini baras

Mini baras

Specialus atidaromas Mini Baro dangtis leidžia pasiekti net 2,5 litro butelius neatidarant šaldytuvo. Šį dangtį taip pat galima naudoti kaip stalviršį ruošiant gėrimus.


Neo Frost

Neo Frost

NeoFrost technologija ne tik neleidžia atsirasti ledui ant maisto ir įrenginio viduje. Ji taip pat reiškia, kad šaldytuvo nereikia atitirpinti.


No Frost

No Frost

Sistema No Frost neleidžia atsirasti ledui ant maisto ir įrenginio viduje, tai reiškia, kad atitirpinimas jau nereikalingas. Šios sistemos dėka šaldytuvas tampa lengvai aptarnaujamas ir užtikrina nuolatinę atitinkamą temperatūrą, kad maistas būtų geriau išlaikomas.


Nulio laipsnių kamera

Nulio laipsnių kamera

0 °C kamera - ilgiau išsaugo šviežius produktus nulinėje temperatūroje.


Permatomi šaldiklio stalčiai

Permatomi šaldiklio stalčiai

Priekinė šaldikilio stalčiaus dalis pagaminta iš permatomos medžiagos, kad būtų gerai matoma tai, kas yra viduje, neištraukiant stalčiaus.


Pieno produktų skyrius

Pieno produktų skyrius

Skyrius su permatomomis sienelėmis šaldytuvo durelių viršuje užtikrina idealią vietą pieno produktų laikymui ir apsaugo juos nuo išdžiūvimo.


Sistema Active Fresh Blue Light

Sistema Active Fresh Blue Light

Mėlynos spalvos šviesa užtikrina šviežių vaisių ir daržovių, laikomų atitinkamuose stalčiuose, fotosintezės proceso tęstinumą.


Twist and Serve

Twist and Serve

Ledo kubeliai visada lengvai pasiekiami specialiai jiems skirtame skyriuje. Pakanka vieno judesio rankenėle ir ledukai patys įkrinta į indą. Patogus vandeniu užpildomas padėklas užtikrina apsaugą nuo išsiliejimo.


Vandens filtras

Vandens filtras

Šaldytuvo viduje paslėptas filtras gerina vandenį, kad jis būtų tinkamas vartoti, panaikina nemalonų skonį ir kenksmingas medžiagas, tokias kaip švinas ir chloras. Informacija apie poreikį jį pakeisti pateikiama ekrane.


XL kamera

XL kamera

XL kamera, esanti pačiame šaldiklio viršuje, užtikrina daugiau erdvės, reikalingos didesnių produktų laikymui. Ši kamera yra 30 % didesnė už standartines.