Aquaintense

Aqualntense – tai papildoma judanti plovimo svirtis, įmontuota indaplovės viduje, apačioje. Ji užtikrina dar tikslesnį išplovimą visko, ką įdėsite į indaplovės vidų, nepraleidžiant sunkiai prieinamų vietų.

Aquaintense

Automatinė programa „viskas viename“

Jūsų „Beko“ indaplovė automatiškai atpažins, ar plovimui naudojate tabletę „viskas viename“ – jei taip, įrenginys savarankiškai pailgins plovimo ciklą, kad pilnai išnaudotų naudojamo ploviklio galimybes.

Automatinė programa „viskas viename“

CornerIntense

Cornerlntense – tai naujos konstrukcijos „Beko“ indaplovių plovimo svirtis, kuri užtikrina, kad net ir prietaiso kampuose esantys indai bus išplauti kruopščiai ir tiksliai. Dėl naudojamo papildomo sukamo plovimo antgalio, stiprus vandens srautas pasiekia net ir tolimiausius indaplovės kampelius, todėl nebereikia kruopščiai planuoti, kaip geriau sudėti indus į indaplovę.

CornerIntense

Direct Access

Naujoji viršutinėje dalyje patalpinta valdymo sistema užtikrina dar paprastesnį indaplovės programų ir funkcijų pasirinkimą. Viename kompaktiškame ekrane galima valdyti ir kontroliuoti įvairias funkcijas.

Direct Access

Fast+

Funkcija Fast+ bus naudinga, kai turėsite mažai laiko. Ją įjungus plovimo procesas vyksta beveik 3 kartus greičiau, užtikrinant geriausią plovimo kokybę.

Fast+

GlassShied

Viena iš geriausių ir labiausiai išplėtotų „Beko“ indaplovių funkcijų yra laikoma technologija GlassShield, kuri buvo sukurta rūpinantis stikliniais indais. Atsižvelgdami į jų jautrumą, sukūrėme tokią technologiją, kuri ne tik gerai apsaugo stiklinius indus, bet ir 20 kartų prailgina jų naudojimo trukmę. Pakanka vieną kartą nustatyti GlassShield ratuką į padėtį, atitinkančią vandens kietumą namuose, ir indaplovė kiekvieną kartą užtikrins pačius geriausius plovimo rezultatus.

GlassShied

HomeWhiz

Valdykite savo buitinę techniką išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu, nesvarbu kur esate. Naudodamiesi HomeWhiz programėle, nuotoliniu būdu greitai patikrinsite, ar indaplovė baigė darbą, įjungsite drabužių skalbimą ir pakeisite patiekalų kepimo parametrus! Tai nauja buitinės technikos naudojimo kokybė – jūsų namuose ir už jų ribų.

HomeWhiz

Inverterinis variklis

Inverterinis variklis suteikia daug privalumų – tylesnis darbas, ilgesnis tarnavimo laikas, didesnis mechaninis atsparumas, geresnis sukimo momentas ir didesnis greitis. Paprasčiau tariant, taupomas namų biudžetas.

Inverterinis variklis

Jonizatorius

Jonizatorius – tai naujoviška apsaugos nuo kvapų sistema, kurios dėka nemalonūs kvapai, dažnai siejami su indaplove, tiesiog išsisklaidys ore. Jonizatoriaus generuojami neigiami jonai susijungia su kvapo dalelėmis ir panaikina jų nemalonų poveikį mūsų uoslei.

Jonizatorius

LedSpot™ indikatorius

Atitinkami „Beko“ indaplovių modeliai yra su darbo indikatoriumi, kurio šviesa matoma ant grindų. Todėl neatvėrę durelių žinote, ar indaplovė veikia

LedSpot™ indikatorius

Sistema Acrobat

Galimybė reguliuoti viršutinio indaplovės krepšio aukštį, netgi tada, kai jis jau pilnas! Šią sistemą galima rasti atitinkamuose modeliuose.

Sistema Acrobat

SlideFit lankstai

Lankstai SlideFit suteiks jums galimybę paprastai pritvirtinti įmontuojamos indaplovės durelių plokštę, nenupjaunant apatinės dalies. Todėl lengvai sureguliuosite kraštus bei išvengsite negražių tarpų ir nelygumų. „Beko“ indaplovė su SlideFit lankstais tiks prie visų tipų virtuvės baldų.

SlideFit lankstai

TrayWash

Kepimo skardos įprastai būna riebaluotos ir nešvarios, o dėl formos jas sudėtinga plauti tiek rankomis, tiek ir indaplovėje. Todėl „Beko“ savo indaplovėse sumontavo specialius laikiklius, į kuriuos nesunkiai sudėsite iki 3 nešvarių kepimo skardų, o jų plovimu pasirūpins jūsų indaplovė. Vienu rūpesčiu mažiau. Taip pat galite užmiršti apie riebalų dėmes, kurias sunku išplauti rankomis.

TrayWash

Uždara džiovinimo sistema

Veiksminga džiovinimo sistema užtikrina ne tik puikius džiovinimo po plovimo rezultatus, bei ir įrenginio energijos klasę A+++, tai yra jūsų pinigų taupymą.

Uždara džiovinimo sistema

42 dB
42 dB Dėl tylaus darbo indaplovės puikiai tinkamos naudoti virtuvėse, sujungtose su svetaine, bei nedideliuose butuose.
43 dB
43 dB Dėl tylaus darbo indaplovės puikiai tinkamos naudoti virtuvėse, sujungtose su svetaine, bei nedideliuose butuose.
44 dB
44 dB Dėl tylaus darbo indaplovės puikiai tinkamos naudoti virtuvėse, sujungtose su svetaine, bei nedideliuose butuose.
46 dB
46 dB Dėl tylaus darbo indaplovės puikiai tinkamos naudoti virtuvėse, sujungtose su svetaine, bei nedideliuose butuose.
47 dB
47 dB Dėl tylaus darbo indaplovės puikiai tinkamos naudoti virtuvėse, sujungtose su svetaine, bei nedideliuose butuose.
49 dB
49 dB Dėl tylaus darbo indaplovės puikiai tinkamos naudoti virtuvėse, sujungtose su svetaine, bei nedideliuose butuose.
Apatinio krepšio rankena
Apatinio krepšio rankena Dekoratyvinės, ergonominės krepšio rankenos palengvina jo ištraukimą, netgi tada, kai krepšys pakrautas.
AquaActive
AquaActive Funkcija AqueActive – tai jūsų agentas specialioms užduotims. Ją įjungus apatinė indaplovės svirtis purkš vandenį tris kartus didesniu slėgiu, nei įprastai. Todėl bus pašalinti net ir sunkiai pasiduodantys nešvarumai. Tik atminkite, kad puodus ir dubenis krepšyje reikia dėti dugnu į viršų.
Atminties funkcija
Atminties funkcija Įrenginys įsimena paskutines naudotas programas ir funkcijas, kad jas būtų galima pakartotinai įjungti vienu mygtuku. Funkcija labai patogi, kai turime mažai laiko.
Automatinis durelių atidarymas
Automatinis durelių atidarymas Automatinio durelių atidarymo baigus plovimą funkcija aiškiu būdu praneš jums, kad darbas baigtas. Tuo pačiu, be jūsų įsikišimo, pradės pašalinti viduje susikaupusią šilumą, todėl žymiai pagerės išplautų indų džiovinimo efektyvumas.
Džiovinimo klasė A
Džiovinimo klasė A Dėl naudojamos naujoviškos džiovinimo sistemos „Beko“ indaplovėse buvo pasiekta aukščiausia džiovinimo klasė A!
Energijos klasė A++
Energijos klasė A++ Dėl naujausių technologijų panaudojimo A++ energijos klasės produktai užtikrina labai mažą energijos sunaudojimą. Šios klasės produktai saugo ne tik šeimos biudžetą, bet ir natūralią aplinką.
Indaplovės vidaus plovimo programa
Indaplovės vidaus plovimo programa Indaplovės vidaus plovimo programa (P0) greitai ir ekonomiškai išplaus jūsų „Beko“ įrenginio vidų. Jis visada bus švarus ir higieniškas.
Lankstai
Lankstai Specialūs lankstai labai palengvina indaplovės priekinės dalies montavimą ir eliminuoja apatinės juostos pritaikymo poreikį. Jų konstrukcija paprastai suderinama su indaplovės korpuso elementais, todėl taupomas jūsų laikas ir pinigai.
LedSpot™ indikatorius
LedSpot™ indikatorius Kai kurie „Beko“ indaplovių modeliai yra su ant grindų matomos šviesos indikatoriumi. Todėl neatidarę durelių galime matyti, ar indaplovė dirba.
Nešvarumų jutiklis
Nešvarumų jutiklis Užterštumo jutiklis tikrina indų nešvarumo lygį, nuo kurio priklauso tinkamos programos pasirinkimas.
Papildomas skalavimas
Papildomas skalavimas Jei trumpoje plovimo programoje panaudojamas per didelis ploviklio kiekis, jo gali likti ant indų. Naudojant papildomo skalavimo funkciją daugiau dėl to pergyventi nebereikės – visi ploviklio likučiai bus pašalinti.
Plovimo klasė A
Plovimo klasė A Plovimo klasė A – tai geriausia klasė šioje kategorijoje pagal Europos Sąjungos standartus.
Programa Auto 45-65 °C
Programa Auto 45-65 °C Programa Auto 45-65 °C automatiškai parenka plovimo parametrus.
Programa Mini 30
Programa Mini 30 Ši programa skirta beveik švarių indų ir stiklinių plovimui. Plovimas 35 °C temperatūroje trunka 30 minučių. Taupomas laikas ir energija.
Programa Quick&Clean 70 °C
Programa Quick&Clean 70 °C Quick&Clean 70 °C – tai unikali „Beko“ indaplovių programa. Tai yra greičiausia (trunkanti vos 58 minutes) viso ciklo, energetinės klasės A programa. Labai patogi kasdieniniam indų plovimui.
Pusė įkrovos
Pusė įkrovos Jau nebereikia laukti, kol užsipildys visa indaplovė, kad galėtumėte ją įjungti! Laisvo indų išdėstymo būdo ir pusės įkrovos plovimo galimybės reiškia, kad plaunamus indus galite laisvai sudėti viršutiniame ir (arba) apatiniame krepšyje.
Reguliuojamas lentynėlių puodeliams aukštis
Reguliuojamas lentynėlių puodeliams aukštis Suteikia galimybę maksimaliai išnaudoti erdvę. Aukšti ir žemesni puodeliai gali būti sudėti, pvz., vieni ant kitų.
Reguliuojamos atramos lėkštėms
Reguliuojamos atramos lėkštėms Atramų nulenkimo galimybė užtikrina daugiau papildomos vietos indaplovės krepšyje, reikalingos didesniems indams, pvz., didelėms keptuvėms arba puodams.
Sistema Water Safe
Sistema Water Safe Sistema Water Safe – tai apsauga nuo vandens išsiliejimo ir patalpos užliejimo. Vandeniui pradėjus tekėti, automatiškai uždaromas vandens tiekimas į indaplovę.
Sistema WaterStop
Sistema WaterStop Ant lankstaus vamzdžio montuojama WaterStop sistema sustabdo vandens tiekimą iš vandentiekio. Tai yra papildoma apsauga nuo užliejimo.
Soft Glide
Soft Glide Ši technologija užtikrina daug lengvesnį krepšio, netgi pilnai pakrauto, įstūmimą ir ištraukimą.
Soft Touch
Soft Touch Švelni viršutinio krepšio lentynėlių danga užtikrina, kad net ir švelniausias stiklas nenukentės nei plovimo, nei pakrovimo ar iškrovimo metu.
SteamGloss
SteamGloss Su SteamGloss technologija „Beko“ indaplovėje išplauti indai blizgės kaip nauji. Be to, tik išėmus iš indaplovės indus galima dėti į jiems skirtą vietą, nesibaiminant, kad ant staltiesės ar lentynoje liks šlapios dėmės. Toks efektas pasiekiamas panaudojant šilumą, susikaupusią kameroje pasibaigus indaplovės plovimo ciklui.
Stovas buteliui
Stovas buteliui Specialiai suprojektuotas stovas apatiniame krepšyje užtiktina maksimalią higieną vaiko naudojamiems buteliukams. Jį naudojant buteliukų plovimas yra efektyvesnis ir saugesnis jūsų vaikui.
Talpa 10 komplektų
Talpa 10 komplektų Ši „Beko“ indaplovė yra labai talpi – į ją galima sudėti net 10 komplektų indų.
Talpa 13 komplektų
Talpa 13 komplektų Ši „Beko“ indaplovė yra labai talpi – į ją galima sudėti net 13 indų komplektų.
Uždara džiovinimo sistema
Uždara džiovinimo sistema Efektyvi džiovinimo sistema ne tik užtikrina puikius džiovinimo po plovimo rezultatus, suteikia galimybę pasiekti A+++ energetinę klasę bei taupo jūsų pinigus.
Užraktas nuo vaikų
Užraktas nuo vaikų Ši funkcija suteikia galimybę užrakinti mygtukus ar rankenėles, kad nežaistų vaikai. Tai taip pat apsaugo nuo atsitiktinių pakeitimų įrenginio darbo metu.
Vidaus apšvietimas
Vidaus apšvietimas Naudojantis indaplove, ypač vakare, dažnai trukdo šviesos trūkumas, dėl to sudėti indus atitinkamoje vietoje ir pakrauti indaplovę yra nepatogu. Įrenginio vidaus apšvietimo sistema padės patogiau naudotis indaplove.
10 litrų
10 litrų „Beko“ įrenginiai užtikrina ekologiją ir naudojimo taupumą. Todėl indaploves projektuojame taip, kad per vieną plovimo ciklą būtų sunaudota kuo mažiau vandens bei užtikrintas didžiausias efektyvumas. Šia piktograma pažymėti modeliai palyginamojo bandymo metu vienam plovimui sunaudojo vos 10 litrų vandens.
11 litrų
11 litrų „Beko“ įrenginiai užtikrina ekologiją ir naudojimo taupumą. Todėl indaploves projektuojame taip, kad per vieną plovimo ciklą būtų sunaudota kuo mažiau vandens bei užtikrintas didžiausias efektyvumas. Šia piktograma pažymėti modeliai palyginamojo bandymo metu vienam plovimui sunaudojo vos 11 litrų vandens.
12 litrų
12 litrų „Beko“ įrenginiai užtikrina ekologiją ir naudojimo taupumą. Todėl indaploves projektuojame taip, kad per vieną plovimo ciklą būtų sunaudota kuo mažiau vandens bei užtikrintas didžiausias efektyvumas. Šia piktograma pažymėti modeliai palyginamojo bandymo metu vienam plovimui sunaudojo vos 12 litrų vandens.
13 litrų
13 litrų „Beko“ įrenginiai užtikrina ekologiją ir naudojimo taupumą. Todėl indaploves projektuojame taip, kad per vieną plovimo ciklą būtų sunaudota kuo mažiau vandens bei užtikrintas didžiausias efektyvumas. Šia piktograma pažymėti modeliai palyginamojo bandymo metu vienam plovimui sunaudojo vos 13 litrų vandens.
5 programos
5 programos „Beko“ žino, kad gyvenimas sugeba mus nustebinti ir dažnai atsitinka taip, kad 2 arba 3 plovimo programų tikrai nepakanka. Mūsų ekspertai parengė net 5 skirtingas plovimo programas, kurios tinkamos skirtingų rūšių indams ir įvairių tipų nešvarumams.
6 programos
6 programos „Beko“ žino, kad gyvenimas sugeba mus nustebinti ir dažnai atsitinka taip, kad 2 arba 3 plovimo programų tikrai nepakanka. Mūsų ekspertai parengė net 6 skirtingas plovimo programas, kurios tinkamos skirtingų rūšių indams ir įvairių tipų nešvarumams.
8 programos
8 programos „Beko“ žino, kad gyvenimas sugeba mus nustebinti ir dažnai atsitinka taip, kad 2 arba 3 plovimo programų tikrai nepakanka. Mūsų ekspertai parengė net 8 skirtingas programas, kurios tinkamos skirtingų rūšių indams ir įvairių tipų nešvarumams.
9 litrai
9 litrai „Beko“ įrenginiai užtikrina ekologiją ir naudojimo taupumą. Todėl indaploves projektuojame taip, kad per vieną plovimo ciklą būtų sunaudota kuo mažiau vandens bei užtikrintas didžiausias efektyvumas. Šia piktograma pažymėti modeliai palyginamojo bandymo metu vienam plovimui sunaudojo vos 9 litrus vandens.
9 programos
9 programos „Beko“ žino, kad gyvenimas sugeba mus nustebinti ir dažnai atsitinka taip, kad 2 arba 3 plovimo programų tikrai nepakanka. Mūsų ekspertai parengė net 9 skirtingas plovimo programas, kurios tinkamos skirtingų rūšių indams ir įvairių tipų nešvarumams.
Aktyvioji ventiliacija
Aktyvioji ventiliacija Aktyvaus džiovinimo sistema panaudoja karštą orą, likusį indaplovėje po plovimo, kuris užtikrina oro cirkuliaciją įrangos viduje. Todėl indai geriau ir tiksliau išdžiovinami per trumpesnį laiką.
Antibakterinis tarpiklis
Antibakterinis tarpiklis Indaplovės naudojimo metu ant jos durelių gali susikaupti nepageidaujamos bakterijos. Kad išvengti nešvarumų kaupimosi, specialus antibakterinis tarpiklis neleidžia bakterijoms plisti visame indaplovės viduje.
AquaFlex
AquaFlex Technologija AquaFlex – tai viena svarbiausių „Beko“ indaplovėse naudojamų technologijų. Ją naudojant viename plovimo cikle galite plauti (viršutiniame krepšyje) jautrius indus , pvz., taureles ar stiklinės, bei (apatiniame krepšyje) labai nešvarius puodus ar kitus virtuvės reikmenis. Specialiai sukonstruota purškimo sistema garantuoja, kad net ir švelniausias stiklas nebus pažeistas, o nešvarumai pašalinti net ir nuo labiausiai užterštų indų. Be to, ši sistema užtikrina, kad baigus plovimą visi indai bus 100% sausi.
Automatinis išsijungimas
Automatinis išsijungimas Baigusi plovimo ciklą indaplovė automatiškai išsijungs. Taip taupoma elektros energija ir užtikrinamas vartotojo saugumas.
Elektroninis ekranas
Elektroninis ekranas Naujasis didelis „Beko“ produktų ekranas suteikia galimybę pasirinkti daugelį funkcijų ir geriau valdyti įrenginį. Be to, ekranas estetiškai komponuojasi su produkto išvaizda.
Energijos klasė A+
Energijos klasė A+ A+ energetinės klasės „Beko“ produktai padeda taupyti namų biudžeto lėšas ir saugo natūralią aplinką. A+ klasės produktai sunaudoja mažiau energijos, nei A klasės produktai.
Energijos klasė A+++
Energijos klasė A+++ Energijos klasė A+++ garantuoja žemiausias energijos sąnaudas. Juos naudodami galite būti tikri, kad ne tik efektyviai naudojate energiją, bet ir taupote namų biudžeto lėšas bei prisidedate prie natūralios aplinkos saugojimo.
HotAir
HotAir Džiovinimo karštu oru sistema sumaniai išnaudoja plovimo metu įkaitusį orą. Pakanka juos tam tikram laikui palikti indaplovėje po plovimo ciklo pabaigos.
LCD
LCD Įrenginyje įdiegtas praktiškas ir estetiškas LCD ekranas, kuriame galite peržiūrėti nustatytus parametrus bei žymiai patogiau ir greičiau valdyti savo „Beko“ indaplovę.
LCD ekranas
LCD ekranas LCD ekranas suteikia galimybę kontroliuoti ir valdyti įvairias funkcijas bei programas naudojantis vienu ekranu, pvz., atidėti paleidimą iki 24 valandų, kontroliuoti programas, patikrinti perspėjimus ar programų trukmę. LCD ekranas taip pat suteikia galimybę pasirinkti papildomas funkcijas, valdyti trukmę ir paprastai naudoti prietaisą. Be to, įrenginiui jis suteikia elegantišką išvaizdą.
Nuimamas viršus
Nuimamas viršus Laisvai pastatomuose „Beko“ įrenginiuose yra galimybė nuimti viršutinę dalį. Todėl dar efektyviau galima tinkamai išnaudoti virtuvės arba vonios erdvę.
Ploviklio tabletė
Ploviklio tabletė Tabletės „viskas viename“ labai patogios naudoti. Tačiau kartais dėl jų naudojimo džiovinimo rezultatai gali būti prasti, kadangi tabletė ne iki galo ištirpsta. Todėl „Beko“ sukūrė specialią funkciją, kuri pašalina negatyvias pasekmes ir užtikrina maksimalų efektyvumą naudojant tokias tabletes.
Programa BabyProtect
Programa BabyProtect Ši speciali programa jūsų vaikui užtikrina idealiai švarius indus be bakterijų. Programoje naudojamas intensyvus plovimas ir karštas skalavimas, kad vaikui būtų užtikrinta geriausia higiena.
Talpa 12 komplektų
Talpa 12 komplektų Ši „Beko“ indaplovė yra labai talpi – į ją galima sudėti net 12 komplektų indų.
Taurių plovimo krepšys
Taurių plovimo krepšys Specialus, prie „Beko“ indaplovės pridedamas krepšelis palengvins aukštų taurių plovimą ir tuo pačiu užtikrins jų apsaugą. Krepšelis lengvai telpa indaplovėje, o jo konstrukcija garantuoja, kad sudėtas stiklas nebus pažeistas plovimo metu.
Trečias krepšys
Trečias krepšys Kai kurie indaplovių modeliai turi trečią, daugiafunkcį krepšį. Tai patogus būdas stalo įrankių, mažų indelių ar espresso kavos puodelių plovimui.
Tyli programa
Tyli programa Tyli programa sumažina indaplovės darbo garsą 2 dB, kad įrenginys dirbtų tyliau jums miegant ar paprasčiausia norint ramybės.
Vandens kietumo jutiklis
Vandens kietumo jutiklis Vandens kietumo jutiklis sudaro galimybę išmaniai koreguoti vandens kietumą, kad plovimas būtų ir švelnus, ir veiksmingas.