Aqua Fusion

Skalbiant standartine skalbimo mašina apie 20% skalbiklio yra neveiksmingai pašalinama su vandeniu. Naujoviška AquaFusionTM technologija užblokuoja išleidimą, todėl apsaugo nuo miltelių švaistymo – panaudojami praktiškai visi milteliai. Taigi, skalbimo efektyvumas yra didesnis, o jūs taupote ploviklį ir pinigus kiekvieną kartą skalbiant.

Aqua Fusion

Aqua Wave

AquaWave sistema garantuoja švelnų ir tuo pačiu veiksmingą skalbimą. Nauja būgno perforacija užtikrina apsaugą švelniems audiniams, o išskirtinės bangos formos rinkikliai sudaro galimybę pasiekti idealius skalbimo rezultatus. Todėl savo drabužiais galite mėgautis ilgiau.

Aqua Wave

AquaFusion

Skalbiant standartinėse skalbimo mašinose maždaug 20% skalbiklio yra išplaunama su vandeniu ir nepanaudojama. Inovatyvi technologija AquaFusion™ blokuoja jo pašalinimą su vandeniu ir užtikrina, kad nepatirsite nuostolių dėl ne visos skalbimo priemonės panaudojimo. Todėl padidėja skalbimo efektyvumas, o jūs kiekvieno skalbimo metu taupote skalbiklį ir pinigus.

AquaFusion

Funkcija Augintinis

„Beko“ rado puikų sprendimą visiems naminių gyvūnėlių augintojams, o ypač tų plaukuotųjų. Kai kuriose skalbimo mašinose įdiegta speciali funkcija Augintinis padeda iš drabužių pašalinti šerius. Dėl inovatyvių „Beko“ produktuose naudojamų technologijų jums nereiks iš drabužių rankioti gyvūnėlių plaukų arba virinti jais aplipusių drabužių. Skalbimo mašinose su funkcija Augintinis naudojamas daugkartinis skalavimas ir gręžimas, kad pasibaigus skalbimui audiniai būtų idealiai švarūs. Be to, papildomas vandens pašildymas išplečia audinių akutes prieš pat skalavimą, kad būtų pašalintas kuo didesnis šerių kiekis. Skalbimo ciklas buvo specialiai pritaikytas galvojant apie jūsų augintinius, todėl puikiai pasitarnaus net ir plaukuotų gyvūnėlių atveju.

Funkcija Augintinis

HomeWhiz

Valdykite savo buitinę techniką išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu, nesvarbu kur esate. Naudodamiesi HomeWhiz programėle, nuotoliniu būdu greitai patikrinsite, ar indaplovė baigė darbą, įjungsite drabužių skalbimą ir pakeisite patiekalų kepimo parametrus! Tai nauja buitinės technikos naudojimo kokybė – jūsų namuose ir už jų ribų.

HomeWhiz

Inverterinis variklis

Inverterinis variklis suteikia daug privalumų – tylesnis darbas, ilgesnis tarnavimo laikas, didesnis mechaninis atsparumas, geresnis sukimo momentas ir didesnis greitis. Paprasčiau tariant, taupomas namų biudžetas.

Inverterinis variklis

Kasdienio greito skalbimo programa

„Beko“ gerai supranta jūsų laiko vertę. Todėl dedame visas pastangas, kad į vartotojų rankas patektų efektyviausi produktai. Kasdienio greito skalbimo programa Daily Xpress buvo sukurta galvojant apie nedaug išpurvintus medvilninius drabužius, ypač po vienkartinio panaudojimo. Programą galima naudoti visos įkrovos skalbimui.

Kasdienio greito skalbimo programa

Programa Xpress Super Short

Programa skirta beveik švarių audinių skalbimui, tokių kaip apatiniai, marškinėliai arba vieną kartą panaudoti drabužiai. Naudojant Xpress Super Short, 2 kg skalbinių 0-30 °C temperatūroje galima išskalbti vos per 14 min.

Programa Xpress Super Short

S formos sienelė

Specialiai suprojektuota S raidės formos sienelė sumažina vibracijas skalbimo metu. Naudojama visuose „Beko“ skalbimo mašinų modeliuose!

S formos sienelė

Steam Cure

Steam Cure technologijos derinys su pasirinkta pagal audinio tipą programa, užtikrina puikius skalbimo rezultatus. Drabužiai atrodo tarsi nauji, yra gaivūs, malonūs liesti ir be raukšlių. Tai patogus ir greitas sprendimas skubantiems žmonėms, kurie vertina kasdienį komfortą.

Steam Cure

Vilnos skalbimo programa

Speciali programa vilnonių drabužių skalbimui, užtikrinanti jų apsaugą nuo sugadinimo.

Vilnos skalbimo programa

8 kg
8 kg „Beko“ džiovyklės yra pajėgios vienu metu džiovinti net iki 8 kg skalbinių, o tai suteikia galimybę išdžiovinti visus iš Beko skalbimo mašinos išimtus skalbinius vienu metu.
Automatinis džiovinimo jutiklis FlexySense
Automatinis džiovinimo jutiklis FlexySense „Beko“ džiovyklės su automatiniu išdžiovinimo jutikliu suteikia galimybę pritaikyti drėgmės lygį ir optimalią temperatūrą. Naudojant jutiklį nereikia spėlioti, kiek laiko užtruks džiovinimas, pakanka pasirinkti reikiamą išdžiovinimo lygį ir džiovyklė baigs darbą reikiamu momentu. Šis jutiklis užtikrina tolygų audinių išdžiovinimą.
Didelės 38 cm durelės
Didelės 38 cm durelės Plačios 38 cm durys užtikrina patogų skalbinių įdėjimą ir išėmimą, netgi tokių didelių, kaip patalynė ar antklodės.
Džinsų skalbimo programa
Džinsų skalbimo programa Standartiniai ciklai ne visada pasiteisina džiovinant storesnius audinius, ypač palei siūles, kur audinys ypač storas. Šią problemą gerai išsprendžia džinsų skalbimo programa, užtikrinanti tolygų storesnių audinių drabužių, tokių kaip džinsai ar bliuzonai, džiovinimą.
Elektroninė įkrovos svėrimo sistema
Elektroninė įkrovos svėrimo sistema Ši sistema „sveria“ skalbinius ir atitinkamai paskirsto juos būgno viduje, kad išvengti vibracijų ir triukšmo bei užtikrinti didžiausią įrengimo stabilumą gręžiant skalbinius. Ši sistema užtikrina didžiausią gręžimo greitį.
Funkcija Express
Funkcija Express Naudojant šią funkciją skalbimo laikas gali būti sutrumpintas nuo 30% iki 50%, priklausomai nuo audinių rūšies.
Garsinis signalas
Garsinis signalas Baigus džiovinimą pasigirsta garsinis signalas. Jį galima bet kada išjungti.
Kasdienė programa
Kasdienė programa Žinome, kad jūsų laikas yra labai brangus ir, kad vertinate greitus rezultatus, o „Beko“ daro viską, kad užtikrintų efektyvius ir patogius naudoti produktus. Laikantis šios filosofijos, kasdienio skalbimo programa padės jums per 1 val. išdžiovinti 4 kg skalbinių.
Marškinių skalbimo programa
Marškinių skalbimo programa Speciali programa marškinių skalbimui užtikrina puikų jų išskalbimą 40 °C temperatūroje.
Nikeliuotas kaitinimo elementas Hi-Tech
Nikeliuotas kaitinimo elementas Hi-Tech Nikeliuotas kaitinimo elementas Hi-Tech padengtas nikelio sluoksniu, kuris saugo nuo rūdžių bei užtikrina ilgą tarnavimo laiką. Jo patvarumas net 100 kartų didesnis už standartinių kaitinimo elementų.
Nuimamas viršus
Nuimamas viršus Tam tikri „Beko“ produktai yra su nuimamu viršumi. Todėl paprasčiau galite išnaudoti erdvę savo virtuvėje arba vonioje.
Programa Baby Protect
Programa Baby Protect Programa Baby Protect sukurta specialiai, kad užtikrintų kūdikių ir odos alergija sergančių asmenų drabužių skalbimo higieną. Prailgintas skalbimo laikas ir aukštesnė temperatūra, taip pat papildomas intensyvus skalavimas naikina bakterijas ir užtikrina gerus skalbimo rezultatus, puikiai išplauna skalbiklio likučius. Ši programa naikina net iki 99,9% mikroorganizmų.
Programa Mini
Programa Mini Ši speciali programa suteikia galimybę 1 kg skalbinių išdžiovinti per 30 min, taip išvengiant ilgo sausų skalbinių laukimo laiko.
Programa Mini 30
Programa Mini 30 Ši programa skirta beveik švarių drabužių, kuriems tik reikia suteikti gaivumo, skalbimui. Vieną dieną nešiotus drabužius 30 °C temperatūroje galima išskalbti per 30 minučių. Taupomas laikas ir energija.
Programa Mix
Programa Mix Nauja „Beko“ džiovyklių programa suteikia galimybę vienu metu džiovinti medvilnės ir sintetikos audinius jų nerūšiuojant pagal audinio rūšį. Programa Mix puikiai papildo „Beko“ skalbimo mašinų programą, skirtą skirtingų audinių skalbimui.
Programa Mix 40
Programa Mix 40 Programa skirta bendram medvilninių ir sintetinių drabužių skalbimui. Drabužių nereikia rūšiuoti pagal audinio sudėtį
Rankinio skalbimo programa
Rankinio skalbimo programa Naudojant šią programą, skalbimo mašina galima skalbti tokius švelnius audinius, kaip šilkas ar kašmyras! Pakanka pasirinkti rankinio skalbimo programą, kurią sudaro labai švelnus skalbimas, tarsi skalbtume rankomis! Dėl specialių programos parametrų drabužiai nesusitraukia, neišsitampo ir nesideformuoja.
Šilumos siurblys
Šilumos siurblys Kondensacinėse „Beko“ džiovyklėse naudojami šilumos siurbliai – taip pasiekiamas aukščiausias pajėgumas žemiausiomis energetinėmis sąnaudomis. Inovatyvios technologijos, naudojančios vėdinančius ir šildančius šiluminio siurblio elementus, pasiekia geriausius rezultatus džiovinant žemesnėje temperatūroje.
Skalbimo klasė A
Skalbimo klasė A Skalbimo klasė A – tai geriausia klasė šioje kategorijoje pagal Europos Sąjungos standartus.
Speciali švelnių audinių apsauga
Speciali švelnių audinių apsauga „Beko“ džiovyklės yra su specialia programa švelniems audiniams, kurią naudojant galima saugiai džiovinti audinius žemoje temperatūroje ir lėtai sukantis būgnui.
Tamsių audinių priežiūros programa
Tamsių audinių priežiūros programa Jau nebereikia pergyventi dėl savo tamsių drabužių spalvos patvarumo. „Beko“ skalbimo mašinose yra speciali programa, skirta blukimui jautrių medvilninių arba sintetinių drabužių skalbimui. Skalbiama žemoje temperatūroje, lėtai judant būgnui, gręžiant mažu greičiu ir naudojant daugiau vandens.
Užraktas nuo vaikų
Užraktas nuo vaikų Ši funkcija suteikia galimybę užrakinti mygtukus ar rankenėles, kad nežaistų vaikai. Tai taip pat apsaugo nuo atsitiktinių pakeitimų skalbimo metu.
11 programų
11 programų Be kitų, tokios programos, kaip medvilnės, tamsių audinių, vilnos, sintetikos skalbimo, Mix 40, BabyProtect ir kt.
16 programų
16 programų Be kitų, tokios programos, kaip medvilnės, tamsių audinių, vilnos, sintetikos, kasdienio greito skalbimo, BabyProtect, Self Clean, rankinio skalbimo ir kt.
Apsauga nuo įtampos šuolių
Apsauga nuo įtampos šuolių Speciali sistema saugo „Beko“ skalbimo mašinų elektros sistemas nuo netikėtų įtampos šuolių. Tai apsaugo prietaisą nuo greito elektros sistemos susidėvėjimo, o atsistačius maitinimui – darbas tęsiamas.
Automatinė neglamžymo sistema
Automatinė neglamžymo sistema Visose „Beko“ džiovyklėse yra įdiegta speciali švelnių būgno judesių funkcija, apsauganti skalbinius nuo susiglamžymo džiovinimo metu.
Automatinė vandens sąnaudų kontrolės sistema
Automatinė vandens sąnaudų kontrolės sistema Įdėti skalbiniai gali skirtis tūriu ir audinio rūšimi. Automatinė vandens sąnaudų kontrolės sistema užtikrina, kad vandens bus sunaudota tiek, kiek reikia atitinkamos rūšies drabužiams, kad jie būtų gerai išskalbti. Vandens kiekio sumažinimas reiškia ir energijos taupymą, o mažesnės vandens ir energijos sąnaudos – tai švaresnė natūrali aplinka.
Be suglamžymų
Be suglamžymų Speciali skalbimo ir gręžimo programa sumažina drabužių suglamžymą, kad vėliau juos būtų paprasta išlyginti.
Dviejų krypčių būgno sukimasis
Dviejų krypčių būgno sukimasis Visų „Beko“ džiovyklių būgnai sukasi į abi puses. Tai užtikrina tolygų džiovinimą ir apsaugo nuo susiglamžymo džiovinimo metu.
Energijos klasė A+
Energijos klasė A+ A+ energijos klasės „Beko“ produktai padeda taupyti namų biudžeto lėšas ir saugo natūralią aplinką. A+ klasės produktai sunaudoja mažiau energijos, nei A klasės produktai.
Energijos klasė A++
Energijos klasė A++ Dėl naujausių technologijų panaudojimo A++ energijos klasės produktai užtikrina labai mažą energijos sunaudojimą. Šios klasės produktai saugo ne tik šeimos biudžetą, bet ir natūralią aplinką.
Energijos klasė A+++
Energijos klasė A+++ Energijos klasė A+++ garantuoja žemiausias energijos sąnaudas. Juos naudodami galite būti tikri, kad ne tik efektyviai naudojate energiją, bet ir taupote namų biudžeto lėšas bei prisidedate prie natūralios aplinkos saugojimo.
Inverterinis variklis
Inverterinis variklis Inverterinis variklis suteikia daug privalumų – tylesnis darbas, ilgesnis tarnavimo laikas, didesnis mechaninis atsparumas, geresnis sukimo momentas ir didesnis greitis.
LCD ekranas
LCD ekranas LCD ekranas suteikia galimybę kontroliuoti ir valdyti įvairias funkcijas bei programas naudojantis vienu ekranu, pvz., atidėti paleidimą iki 24 valandų, kontroliuoti programas, patikrinti perspėjimus ar programų trukmę. LCD ekranas taip pat suteikia galimybę pasirinkti papildomas funkcijas, valdyti trukmę ir paprastai naudoti prietaisą.
Marškinių džiovinimo programa
Marškinių džiovinimo programa Džiovinant marškinius jie gali būti sugadinti, o spalva išblukti. Marškinių skalbimo programa buvo sukurta specialiai tam, kad išvengti šių problemų. Tai švelnaus marškinių džiovinimo žemoje temperatūroje programa, sauganti audinius ir jų spalvas. Todėl drabužiais galite mėgautis ilgiau.
Papildomas skalavimas
Papildomas skalavimas Kai kuriems audiniams reikia didesnės apsaugos nei kitiems (pvz., vaikų drabužėliams, alerginių problemų turinčių asmenų drabužiams). „Beko“ skalbimo mašinose yra galimybė įjungti papildomą skalavimą, užtikrinantį papildomą apsauga bei nepaliekantį skalbimo priemonės likučių ant išskalbtų drabužių.
Savaiminio išsivalymo programa
Savaiminio išsivalymo programa Tai speciali programa, skirta būgno, vamzdžių, skalbimo priemonių stalčiaus ir kitų vidaus dalių valymui. Verta ja kartais pasinaudoti, ypač jei dažnai skalbiate žemoje temperatūroje, palankioje bakterijų vystymuisi. Šios programos metu vanduo yra įkaitinamas iki 70 °C temperatūros, užtikrinančios tinkamą higieną.
Skalbimo mašinos jungimo su džiovykle rėmelis
Skalbimo mašinos jungimo su džiovykle rėmelis Naudodami specialų jungimo rėmelį, šią džiovyklę paprastai uždėsite ant skalbimo mašinos (nuo 50 cm gylio).