Indukcijos technologija IndyFlex™

Nauja „Beko“ indukcinių kaitlenčių technologija IndyFlex™ suteikia galimybę naudoti didesnį kaitinimo paviršių. Vartotojas turi galimybę sujungti kelias kaitvietes į vieną didesnę, suteikiančią didesnį lankstumą gaminant maistą. Su šia funkciją galima gaminti naudojant dideles keptuves ir puodus arba mažus puodelius, priklausomai nuo poreikių.

Indukcijos technologija IndyFlex™

Elektroninis ekranas
Elektroninis ekranas Naujas didelis „Beko“ produktų ekranas suteikia galimybę pasirinkti daug funkcijų ir geriau valdyti produktą. Be to, ekranas šiuolaikiniams produktams suteikia estetikos.
Indukcijos technologija
Indukcijos technologija Tai efektyviausias virimo metodas. Indukcinės viryklės kaitina tik tą vietą, kur padėtas puodas. Su šia technologija patiekalai paruošiami greitai ir pigiai.
Montavimas lygiai su stalviršiu
Montavimas lygiai su stalviršiu Kaitlentę galima montuoti viename lygyje su virtuvės stalviršiu, taip gaunant vienodą ir lygų paviršių be kraštinių ir kampų. Tai suteikia didesnį patogumą gaminant maistą bei užtikrina lengvesnį valymą.
Plotis 30 cm
Plotis 30 cm 30 cm pločio kaitlentė.
Prijunk ir virk
Prijunk ir virk Šią „Beko“ indukcinę kaitlentę paprasta prijungti savarankiškai. Tereikia įmontuoti kaitlentę, tada įkišti 230 V maitinimo laidą su kištuku į tinklo lizdą. Nereikia kviesti specialisto.
Užraktas nuo vaikų
Užraktas nuo vaikų Ši funkcija suteikia galimybę užrakinti mygtukus ar rankenėles, kad nežaistų vaikai. Tai taip pat apsaugo nuo atsitiktinių pakeitimų įrenginio darbo metu.
Automatinis virimas
Automatinis virimas Baigta su indukcinės kaitlentės temperatūros derinimu kiekvieną kartą gaminant. Automatinio gaminimo funkcija – tai 3 užprogramuoti darbo režimai: kepimas, troškinimas ir šilumos palaikymas. Pakanka vieno prisilietimo, kad kaitlentė pati nustatytų atitinkamą galią ir paruoštų patiekalą už jus.
Booster
Booster Booster – tai virimą palengvinanti funkcija. Ji suteikia galimybę virti maksimaliai įkaitinus indą. Įjungus kaitvietė įkaista ypač greitai, tada grįžta prie nustatytos virimo temperatūros. Todėl sutrumpėja virimo laikas.
Greitas ir paprastas valymas
Greitas ir paprastas valymas Kadangi stiklo keramikos kaitlentės paviršius neįkaista, išsiliejęs maistas neprikepa, taigi paprasčiau palaikyti jos švarą.
Plotis 60 cm
Plotis 60 cm 60 cm pločio kaitlentė.
Sklandus valdymas slankikliu
Sklandus valdymas slankikliu Naujos indukcinės „Beko“ kaitlentės Touch&Slide Control™ – tai ne tik saugus ir efektyvus maisto gaminimas, bet ir aukščiausio lygio komfortas. Dėl jutiklinio valdymo slankikliu, reikiamos temperatūros nustatymas dar niekada nebuvo toks patogus ir greitas. Norint pasirinkti vieną iš 19 galimų nustatymų, pakanka pirštu perbraukti per sklandaus temperatūros nustatymo slankiklį arba tiesiogiai paliesti pageidaujamą lygį. Išbandykite ir įsitikinsite, kaip tai paprasta.