3D kepimas

3D kepimas tai naujos kartos gaminimo būdas, kuris aktyvina visus kaitinimo elementus ir veikia visuose lygmenyse. Viršutinis ir apatinis kaitintuvas, ovalus kaitintuvas kartu su ventiliatoriumi veikia pakaitomis, kad šiluma būtų vienodai paskirstyta visoje orkaitėje. 3D kepimas taip pat suteikia galimybę kepti keletą patiekalų vienu metu.

3D kepimas

Efektyvūs dujų degikliai

Specialus degiklių dizainas suteikė galimybę žymiai padidinti jų efektyvumą. Sutaupysite iki 35 % laiko ir iki 17 % dujų, naudojamų ruošiant mėgstamus patiekalus.

Efektyvūs dujų degikliai

Ketaus grotelės

Nuogastaujate, kad jūsų patiekalas gali nukristi ant grindų? Pamirškite šį košmarą! Užtikrinkite savo puodams ir keptuvėms maksimalų stabilumą. Ketaus grotelės taip pat užtikrina ilgaamžiškumą ir patvarumą, nepriklausomai nuo virimo laiko ir intensyvumo.

Ketaus grotelės

Orkaitė Split&Cook – keturi viename

Technologija Split&Cook suteikia galimybę padalyti orkaitę į dvi dalis naudojant specialų separatorių. Todėl vienu metu galima kepti 2 skirtingus patiekalus, nustatyti skirtingas jų kepimo temperatūras ir laiką.

Orkaitė Split&Cook – keturi viename

Technologija Surf

Be oro srauto iš ventiliatoriaus, karštas oras i kameros vidų taip pat pučiamas per specialias angas, esančias šoninėse sienelėse. Todėl kepimas vyksta tolygiai, o vienu metu galima kepti net 3 skirtingus patiekalus.

Technologija Surf

Valymas garais

Ši funkcija padeda suminkštinti sunkiausiai pašalinamus nešvarumus ir riebalų dėmes, todėl orkaitės valymas yra kur kas paprastesnis.

Valymas garais

WOK degiklis

Didelės galios WOK degiklis greitesniam indo šildymui.

WOK degiklis