Orkaitė Split&Cook – keturi viename

Technologija Split&Cook suteikia galimybę padalyti orkaitę į dvi dalis naudojant specialų separatorių. Todėl vienu metu galima kepti 2 skirtingus patiekalus, nustatyti skirtingas jų kepimo temperatūras ir laiką.

Orkaitė Split&Cook – keturi viename

Technologija Surf

Be oro srauto iš ventiliatoriaus, karštas oras i kameros vidų taip pat pučiamas per specialias angas, esančias šoninėse sienelėse. Todėl kepimas vyksta tolygiai, o vienu metu galima kepti net 3 skirtingus patiekalus.

Technologija Surf

3D kepimas
3D kepimas 3D kepimas – tai naujos kartos kepimas, kurio metu naudojami visi kaitinimo elementai, užtikrinantys kepimą iš visų pusių. Pakaitomis veikiantys viršutinis ir apatinis kaitinimo elementai, taip pat žiedinis kaitinimo elementas su konvekcija užtikrina tolygų kepimą iš visų pusių.
Apatinis kaitinimo elementas + konvekcija
Apatinis kaitinimo elementas + konvekcija Apatinio kaitinimo elemento ir konvekcijos veikimas vienu metu užtikrina geresnį apatinės patiekalo dalies iškepimą.
Apsauga
Apsauga Siekiant padidinti „Beko“ dujinių viryklių naudojimo saugumą, buvo įdiegta automatinė uždegimo sistema ir apsaugos nuo dujų nuotėkio sistema. Užliejus liepsną arba užpūtus ją oro gūsiu, dujų srovė yra automatiškai uždaroma. Tai yra „Beko“ produktų standartas.
Atitirpinimas
Atitirpinimas Konvekcijos funkcija suteikia galimybę greitai, vos per kelias minutes atšildyti užšaldytus patiekalus!
Booster
Booster Greito įkaitinimo funkcija Booster žymiai palengvina kepimą. Ją paleidus orkaitėje įjungiami visi šilumos šaltiniai, kad būtų greitai pasiekta reikiama temperatūra, tada grįžtama į pasirinktą režimą. Su šia funkcija nebereikia pergyventi, kad pamiršome iš anksto įkaitinti orkaitę.
Durelės su nano sluoksniu
Durelės su nano sluoksniu Nano danga padengtas vidinis durelių stiklas yra išskirtinai atsparus nešvarumams ir ilgiau išlieka švarus, todėl nereikia ilgai šveisti sunkiai pašalinamų likučių.
Energijos klasė A+
Energijos klasė A+ A+ energijos klasės „Beko“ produktai padeda taupyti namų biudžeto lėšas ir saugo natūralią aplinką. A+ klasės produktai sunaudoja mažiau energijos, nei A klasės produktai.
Erdvus stalčius virtuvės reikmenims
Erdvus stalčius virtuvės reikmenims „Beko“ viryklės yra su erdviu ir patogiu stalčiumi – idealia vieta sudėti įvairius virtuvės reikmenis.
Grilis
Grilis Ši funkcija idealiai tinka mėsos, dešrelių, sumuštinių arba žuvies kepimui.
Intuityvus spalvotas ekranas
Intuityvus spalvotas ekranas Spalvotas ekranas su užrašais suteikia intuityvaus orkaitės valdymo galimybę. Juo greitai pasirinksite reikiamą funkciją. Be to, ekranas puikiai dera prie naujoviško dizaino.
Kepimas ir konvekcija
Kepimas ir konvekcija Tuo pačiu metu veikiant apatiniam ir viršutiniam kaitinimo elementui bei konvekcijai kepimas gali būti greitesnis! Idealiai tinka, pvz., kepti sausainius!
Konvekcija
Konvekcija Vienu metu naudojant žiedinį kaitinimo elementą ir ventiliatorių garantuojama, kad kepsnys, net ir didelis, bus iškeptas optimaliai, tuo tarpu konvekcija užtikrina tolygų apkepimą iš visų pusių. Konvekcija suteikia galimybę vienu metu naudoti keletą orkaitės aukštų ir kepti keletą porcijų.
Lėto gaminimo funkcija
Lėto gaminimo funkcija Puikaus patiekalo paruošimui reikia kantrybės. Lėto gaminimo funkcija sulėtina kepimo tempą, kad būtų išsaugotas sultingumas, aromatas ir maistinė vertė. Norint gauti traškančią plutelę, kepimo pabaigoje galima pakeisti funkciją į mini grilio.
Sklandus durelių uždarymas
Sklandus durelių uždarymas Dėl naudojamų specialių lankstų, tam tikrų „Beko“ orkaičių durelės užsidaro švelniai, tyliai ir patogiai.
Teleskopiniai bėgeliai
Teleskopiniai bėgeliai Teleskopiniai bėgeliai suteikia galimybę paprastai ir saugiai ištraukti kepimo skardą su karštu patiekalu, išvengiant apsideginimo.
Tradicinis kepimas
Tradicinis kepimas Apatinis ir viršutinis kaitinimo elementai šildo patiekalą tuo pačiu metu. Tai idealus sprendimas kepant pyragus, mėsą ir kitus patiekalus, kai norime gauti traškančią plutelę.
Uždegiklis
Uždegiklis Su reguliavimo rankenėle sujungtas uždegiklis padeda paprastai ir patogiai uždegti degiklį.
Vientiso stiklo durelės
Vientiso stiklo durelės Orkaitės durelės ir iš vidaus, ir iš išorės yra vientiso stiklo, be varžtų ir lenkimų, todėl jas lengviau valyti. Kai kuriuose modeliuose galima išimti vidinį stiklą, taip sudarant galimybę geriau išvalyti dureles.
Viršutinis kaitinimo elementas + konvekcija
Viršutinis kaitinimo elementas + konvekcija Viršutinis kaitinimo elementas ir tolygiai visame orkaitės viduje karštį paskirstanti konvekcija suteikia galimybę kepti didesnes porcijas ir patiekalus.
XXL talpa
XXL talpa Nepaisant standartinių išorinių matmenų, naujosios orkaitės su XXL dydžio vidumi turi didesnį naudingą tūrį – net iki 80 litrų. Tai suteikia galimybę kepti labai didelius patiekalus arba paruošti pietus didelei šeimai. Dėl didesnio vidaus į orkaitę galite įdėti net 6 kepimo skardas.
Beko Chef
Beko Chef Funkcija Beko Chef pavaišins Jus geriausiais skoniais iš viso pasaulio bei tradiciniais patiekalais – ji siūlo net 82 automatines kepimo programas. Pakanka įdėti paruoštą patiekalą į orkaitę ir meniu pasirinkti atitinkamą programą, kuri parinks atitinkamus kepimo parametrus, temperatūrą ir laiką.
Elektroninis ekranas
Elektroninis ekranas Naujasis didelis „Beko“ produktų ekranas suteikia galimybę pasirinkti daugelį funkcijų ir geriau valdyti įrenginį. Be to, ekranas estetiškai komponuojasi su produkto išvaizda.
Energijos klasė A
Energijos klasė A Energijos klasės A „Beko“ produktai – tai natūralios aplinkos apsaugos garantija ir jūsų šeimos biudžeto taupymas.
Intuityvus grafinis ekranas
Intuityvus grafinis ekranas Intuityvus ekranas suteikia galimybę paprastai valdyti orkaitę. Jį naudodami greitai pasirinksite reikiamą funkciją. Be to, ekranas puikiai dera prie šiuolaikinio šio įrenginio dizaino.
Intuityvus jutiklinis ekranas
Intuityvus jutiklinis ekranas Intuityvus ekranas ir ergonominės rankenėlės užtikrina paprastą orkaitės valdymą – galima greitai pasirinkti pageidaujamą funkciją. Be to, ekranas puikiai dera prie šiuolaikinio šio įrenginio dizaino.
Intuityvus tekstinis ekranas
Intuityvus tekstinis ekranas Intuityvus ekranas užtikrina paprastą orkaitės valdymą. Juo greitai pasirinksite reikalingą funkciją. Be to, ekranas puikiai dera prie šiuolaikinio produkto dizaino.
Katalitinė valymo sistema
Katalitinė valymo sistema Specialiai suprojektuota katalizinė galinė sienelė neleidžia prilipti riebalams ir palaiko orkaitėje švarą.
LCD ekranas
LCD ekranas LCD ekranas suteikia galimybę kontroliuoti ir valdyti įvairias funkcijas bei programas naudojantis vienu ekranu, pvz., atidėti paleidimą iki 24 valandų, kontroliuoti programas, patikrinti perspėjimus ar programų trukmę.
Lengvai išvaloma
Lengvai išvaloma „Beko“ orkaičių vidus padengtas specialiu, lengvai valomu emaliu, atspariu riebalams ir nešvarumams. Kad vidus būtų švarus, po kiekvieno kepimo paprasčiausiai nuvalykite jį šluoste.
Temperatūros jutiklis CookSense
Temperatūros jutiklis CookSense Naudodami CookSense temperatūros jutiklį lengvai patikrinsite, ar jūsų patiekalai – ypač mėsa, kuriai reikia didesnio dėmesio – yra tinkamos temperatūros. Jau niekada daugiau nepagaminsite gerai iškepto kepsnio, jei norėsite jo su krauju.
Valymas garais
Valymas garais Ši funkcija padeda suminkštint pačius didžiausius nešvarumus ir riebalus, todėl orkaitės kameros valymas yra dar paprastesnis.