Atraskite 3 spalvų technologiją Mėgaukitės vitaminų gausa daržovėse ir vaisiuose

Ilgiau išsaugota vitaminų A ir C gausa
technologija 3 spalvų Saulės cikloimitacija Ilgiau išliekantis vaisių ir daržovių šviežumas

Dėl saulės šviesos vaisiai ir daržovės yra skanūs ir pilni vitaminų – HarvestFresh™ technologija suteikia galimybę mėgautis natūraliais jų ištekliais daug ilgiau, nei įprastomis sąlygomis.*

Šis pažangus sprendimas, naudojantis 3 spalvas – mėlyną, žalią ir raudoną, imituoja natūralų 24 valandų paros ciklą specialiame šviežių vaisių ir daržovių stalčiuje.

* Patikrinta nepriklausomose „Intertek“ laboratorijose, remiantis vitamino C ir vitamino A kiekiais pomidoruose ir žaliosiose paprikose, tiesiogiai veikiamose šviesos technologija 7 dienų laikotarpiu, lyginant su 0 diena.

HarvestFresh™ technologijos veiksmingumą patvirtino nepriklausomos „Intertek“ laboratorijos.

ATSISIŲSTI PDF SU MOKSLINIAIS TYRIMAIS

70 CM PLOČIO ĮMONTUOJAMI BEKO ŠALDYTUVAI

Beko šaldytuvai – ir mažiems, ir dideliems poreikiams

BEKO ŠALDYTUVŲ TECHNOLOGIJOS

Beko šaldytuvų sistema NeoFrost™ – tai naujos kartos NoFrost (be šerkšno) sistema. Ją sudaro atskiri oro srautai tarp šaldytuvo ir šaldiklio. Tai užtikrina idealias sąlygas maisto produktų saugojimui, taip pat pašalina kvapų sklidimą.

  • 2 x ilgesnis šviežumas
  • Nereikia atitirpinti
  • Nėra šerkšno
  • 2 x greitesnis atšaldymas
  • Jokio džiovinimo
Švieži vaisiai ir daržovės net iki 30 dienų

Tikslus temperatūros ir drėgmės valdymas suteikia galimybę sumažinti vandens kondensaciją specialiame vaisių ir daržovių stalčiuje. Todėl po ranka visada turėsite šviežių maisto produktų.

Inverterinis kompresorius

Tai pažangus sprendimas su tyliai veikiančiu BLDC ventiliatoriumi, kuris garantuoja aukštą efektyvumą, patikimumą ir labai tylų darbą.