EcoFriendly
džiovyklė

Naudokite mažiau gamtos išteklių, nekeisdami savo kasdienio gyvenimo komforto. „EcoFriendly“ džiovyklė sunaudoja iki 72 % mažiau energijos*
Lyginant su kondensacinėmis džiovyklėmis, kurios priskiriamos B energijos klasei.
Dėl šilumos siurblio technologijos žemesnė oro temperatūra džiovyklėje užtikrina, kad drabužiai džiūtų švelniai, o gamtiniai ištekliai – naudojami taupiai.

Kokie yra džiovyklės su
šilumos siurbliu privalumai?

Džiovyklės su šilumos siurbliu taupiai naudoja energiją, todėl mažėja energijos suvartojimas ir skatinamas tvarumas.

Džiovyklės su šilumos siurblio technologija

Ar kada nors pagalvojote, kokia naudinga jums galėtų būti džiovyklė su šilumos siurbliu? „Beko“ turi platų profesionaliai suprojektuotų, efektyviai energiją naudojančių džiovyklių su šilumos siurbliu asortimentą, kurios užtikrina puikų džiovinimo rezultatą ir kartu mažina energijos sąnaudas. Beko technologijos džiovyklėje su šilumos siurbliu**

SteamCure

Ši naujoviška technologija, kurioje naudojami garai, padeda mažinti susiglamžymą, atgaivinti audinius ir užtikrinti, kad drabužiai atrodytų kuo geriau ir būtų švelnūs.

IronFinish

Galite dėvėti drabužius, ištrauktus tiesiai iš džiovyklės, o lyginimui sugaišite mažiau laiko ir pastangų.

SaveWater

Taupykite vandenį naudodami inovatyvią „Beko“ funkciją, kuri padeda taupyti vandenį džiovinimo proceso metu

Xpress Super Short

Su šia laiką taupančia technologija užtikrinamas greitas džiovinimo ciklas, puikiai tinkantis, kai reikia skubiai atlikti džiovinimą.

BLDC/Prosmart
Invertora Motors

BLDC/Prosmart inverterinio variklio technologija užtikrina didelį efektyvumą, mažą triukšmo lygį ir išskirtinį ilgaamžiškumą.

Higiēna (BabyProtect+)

Užtikrinkite švaresnę ir saugesnę aplinką savo mažyliams su „Beko“ funkcija „BabyProtect+“, užtikrinančia pažangią higieninę apsaugą džiovinimo proceso metu.
**Beko džiovyklėse su šilumos siurbliu įdiegta bent viena iš šių pažangių technologijų.

Įsigykite džiovyklę Pasirinktoje parduotuvėje