Baigta su „tradiciniu skalbinių džiovinimu“!

Pavargote nuolat kliūti už nepatogios džiovyklos, tempti ją iš balkono, kai tik horizonte pasirodo juodi debesys, surinkinėti nuo jos krentančius šlapius drabužius? Žinote apie kalba, tiesa?

Sustabdykite namų katastrofas

Susipažinkite su automatine „Beko“ džiovykle ir visiems laikams pamirškite tradicinio džiovinimo problemas!

Automatinis džiovinimas prieš tradicinį

Gyvenimo patogumas

Automatinės „Beko“ džiovyklės dėka pamiršite varvančius skalbinius vonioje ir abejotino grožio svetainės „papuošimus“, stovinčius prie radiatoriaus. Daugiau niekada neteks nerimauti, ką daryti su skalbiniais apsilankius svečiams!

Nepriklausomumas nuo oro sąlygų

Daugiau neplanuokite skalbimo pagal oro sąlygas! Naudodami automatinę džiovyklę galėsite išeiti iš namų bet kuriuo metu, daugiau neteks nerimauti, kad artėjantis lietus sušlapins beveik sausus drabužius.

Naudojimo patogumas

Jums nebereikės visą dieną laukti kol išdžius skalbiniai - su automatine „Beko“ džiovykle tai truks vos 2 valandas, be to, nebereikės gaišti laiko jų kabinimui. Jūsų mėgstami drabužiai visada bus paruošti laiku.

Švara ir higiena

Kaimynai, rūkantys kaip drakonai, dulkės iš gatvės, o gal išsiblaškiusi vazoninių augalų mėgėja viršuje? Visa tai daugiau neįtakos Jūsų džiovinamų skalbinių kvapo ir švaros.

Laiko ir pinigų taupymas

Pamirškite audinių minkštiklius! Jums jų daugiau nebereikės. Be to, iš automatinės „Beko“ džiovyklės išimtus drabužius išlyginsite greičiau, nei tikitės! Galiausiai, daugiau vonioje nebereikės palikti įjungto ventiliatoriaus – nusipelnėte šiek tiek ramybės ir tylos.
Manote, kad automatinė džiovyklė sugadins ir suglamžys Jūsų drabužius? Tie laikai jau senai praėjo!
Sužinokite 5 mitus apie automatines džiovykles, kuriuos griauna „Beko“ prietaisai.

AUTOMATINĖS DŽIOVYKLĖS NAUDOJIMAS NĖRA BRANGUS

Dėl taikomų šiuolaikinių sprendimų, automatinės „Beko“ džiovyklės sunaudoja dar mažiau energijos, nei panašūs įrenginiai prieš keletą metų. A+++ energijos klasės „Beko“ džiovyklės metinės sąnaudos siekia tik 24,55 EUR (vidutinė elektros kaina 0,13 EUR/kWh)! Turbūt tai nedidelė kaina už daugiau laisvo laiko?

AUTOMATINĖ DŽIOVYKLĖ NEUŽIMA DAUG VIETOS

Automatinę „Beko“ džiovyklę, naudojant specialų rėmelį, galima statyti ant skalbimo mašinos, todėl ji neužims papildomos vonios kambario grindų vietos. Jeigu neturite vietos skalbimo mašinai, pagalvokite apie skalbimo mašiną su džiovykle.

AUTOMATINĖS DŽIOVYKLĖS NEREIKIA PRIJUNGTI PRIE KANALIZACIJOS

Iš drabužių išgaravusio vandens talpyklą galima nesunkiai ištuštinti - sugaišite tik minutę. Todėl automatinė „Beko“ džiovyklė gali stovėti bet kurioje vietoje!

AUTOMATINĖ DŽIOVYKLĖ NEGADINA DRABUŽIŲ

Iš automatinės džiovyklės išimti drabužiai bus kaip nauji. Daug daugiau žalos sukelia jų džiovinimas atvirame ore, kur ant skalbinių patenka teršalai ir saulės šviesa, galinti sukelti spalvų blukimą.

AUTOMATINĖ DŽIOVYKLĖ NEAPSUNKINA LYGINIMO

Jeigu išimsite drabužius iš karto po džiovinimo ir įdėsite juos į spintą, daugumos lyginti nereikės. Jeigu norite, marškinius ir kitus subtilius drabužius galite išlyginti daug greičiau, nei po išdžiovinimo ant džiovyklos.

Atraskite unikalias „Beko“ džiovyklių technologijas

Tai didžiausio efektyvumo ir mažiausių energijos sąnaudų derinys. Naudojant šilumos siurblį, dalis garavimo ciklo metu išsiskyrusios šiluminės energijos yra atgaunama ir panaudojama greitesniam ir taupesniam drabužių džiovinimui. Todėl Jūs gaunate dvigubą naudą!