Pavargote nuolat kliūti už nepatogios džiovyklos, tempti ją iš balkono kai tik horizonte pasirodo juodi
debesys, surinkinėti nuo jos krentančius šlapius drabužius?
Rinkitės automatinę Beko džiovyklę!

ATRASKITE NAUJĄSIAS SLIM DŽIOVYKLES

Jų gylis tik 46 cm, o įkrova - net 7 kg. Todėl Beko džiovyklė tilps net ir negilioje vonios kambario nišoje. Beko džiovyklė tilps ir nedidelėje erdvėje. Atraskite automatinę SLIM tipo Beko džiovyklę ir mėgaukitės patogumu bei erdve, sutaupyta jūsų namuose!
 • 1MAŽESNIS DYDIS, TOKIA PATI TALPA Beko SLIM džiovyklė - tai geriausias sprendimas mažoms erdvėms, užtikrinantis tą pačią įkrovą!
  Mūsų mažesnio gylio džiovyklės talpa yra lygiai tokia pati, kaip ir įprastų automatinių džiovyklių.
 • 223 % SUTAUPYTOS ERDVĖS Beko SLIM tipo džiovyklės užima iki 23 % mažiau vietos, nei tradiciniai modeliai!
  Nepaisant to, užtikrina tą pačią 7 kg įkrovą.
 • 3DAR DAUGIAU SUTAUPYTOS VIETOS Naudodami specialią jungtį, Beko džiovyklę galite pastatyti ant skalbimo mašinos
  - tai užtikrins dar daugiau vietos jūsų vonios kambaryje!

GRIAUNAME MITUS APIE DŽIOVYKLES Manote, kad automatinė skalbinių džiovyklė yra nepraktiškas ir brangiai eksploatuojamas daiktas?
Įrodysime, kad yra priešingai!

AUTOMATINĖ DŽIOVYKLĖ
NĖRA BRANGI NAUDOTI

Dėl taikomų šiuolaikinių sprendimų, automatinės Beko džiovyklės sunaudoja dar mažiau energijos, nei panašūs įrenginiai prieš keletą metų. A+++ energijos klasės Beko džiovyklės mėnesinės sąnaudos siekia tik 2,0 EUR (vidutinė elektros kaina 0,13 EUR/kWh)!

AUTOMATINĖ DŽIOVYKLĖ
NEGADINA DRABUŽIŲ

Iš automatinės džiovyklės išimti drabužiai bus kaip nauji. Daug daugiau žalos sukelia jų džiovinimas atvirame ore, kur ant skalbinių patenka teršalai ir saulės šviesa, galinti sukelti spalvų blukimą.

AUTOMATINĖS DŽIOVYKLĖS
NEREIKIA PRIJUNGTI PRIE KANALIZACIJOS

Iš drabužių išgaravusio vandens talpyklą galima nesunkiai ištuštinti - sugaišite tik minutę. Todėl automatinė Beko džiovyklė gali stovėti bet kurioje vietoje!

ATRASKITE UNIKALIAS BEKO DŽIOVYKLIŲ TECHNOLOGIJAS
6 TECHNOLOGIJOS IŠ 6!

GERIAU ATNAUJINAMI
DRABUŽIAI PANAUDOJANT GARUS

Ar būna taip, kad jūsų drabužius reikia tik atnaujinti, o ne skalbti naudojant ilgą ciklą? Pasinaudokite specialia SteamTherapy programa, kuri garais neutralizuoja nemalonius kvapus ir atkuria nepriekaištingą audinių gaivumą. Tai 80 % geresnis audinių atnaujinimas* ir 30 % mažesni suglamžymai, nei nuėmus skalbinius nuo tradicinės džiovyklos.

* Patikrinta nepriklausomų laboratorijų.

ŠILUMOS SIURBLYS

Tai didžiausio efektyvumo ir mažiausių energijos sąnaudų derinys. Naudojant šilumos siurblį, dalis garavimo ciklo metu išsiskyrusios šiluminės energijos yra atgaunama ir panaudojama greitesniam ir taupesniam drabužių džiovinimui. Skalbinių džiovinimas Beko džiovyklėje su šilumos siurbliu yra taupus ir saugus jūsų audiniams.

INVERTERINIS VARIKLIS Efektyvumas, tyla, patikimumas ir taupymas ilgus metus

Variklis užtikrina didelį efektyvumą ir patikimumą bei prisideda prie dar mažesnio energijos suvartojimo. Tai taip pat garantuoja labai tylų įrenginio darbą - kad jūsų komfortas būtų maksimalus.

(Netinka visiems modeliams)

FLEXYSENSE JUTIKLIS Automatinis džiovinimo parametrų parinkimas pagal įdėtą įkrovą

Užtikrina tobulą drabužių išdžiovinimo lygį. Automatinis jutiklis pritaiko džiovinimo laiką prie jūsų pasirinktos programos, įkrovos dydžio ir drėgmės kiekio. Todėl galite būti tikri, kad išdžiovinti audiniai bus malonūs liesti ir lengvi.

(Nėra FlexySense modeliuose: MDF7312XW ir DF7312GXW)

KOMPAKTIŠKI MATMENYS Viena kompaktiškiausių džiovyklių rinkoje. 7 kg įkrova 46 cm gylio prietaise!

Beko automatinės džiovyklės, kurių gylis tik 46 cm (tam tikri modeliai), suteikia galimybę įkrauti iki 7 kg skalbinių. Todėl jūs turėsite daugiau vietos ir nesudėtingai pastatysite džiovyklę (naudojant specialią jungtį) ant Beko skalbimo mašinos.

A+++ ENERGIJOS KLASĖ Efektyvus džiovinimas tinkamoje temperatūroje ir geriausias energijos taupymas.

Aukšta Beko automatinių džiovyklių energetinė klasė garantuoja itin mažas energijos sąnaudas - todėl ne jūs galėsite pasirūpinti ne tik savo biudžetu, bet ir aplinka!

ATSAKYMAI Į DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMUS KLAUSIMUS

 • AR GALIU BEKO DŽIOVYKLĘ PASTATYTI ANT BET KIOS SKALBIMO MAŠINOS? Taip, galite nesudėtingai uždėti vieną įrenginį ant kito. Patogiausia tai padaryti naudojant tam skirtą jungtį - tuomet turėsite garantiją, kad įrenginių veikimo metu nenutiks jokių netikėtumų. Be to, Beko džiovyklės turi galimybę pakeisti durelių atidarymo kryptį, todėl naudoti prietaisus bus kur kas patogiau.
 • AR DŽIOVYKLĖ GALI SUGADINTI DRABUŽIUS? Ne, naudodamiesi "Beko" automatine džiovykle išvengsite spalvų pasikeitimų ar deformacijų. Taip pat ant drabužių neliks negražių pėdsakų nuo virvių ar džiovyklos strypų. Tai užtikrinti padeda technologija EcoGentle™, kuri naudoja naujovišką džiovinimo būdą, išsaugantį drabužių spalvas.
 • TURIU MAŽĄ VONIOS KAMBARĮ. KAIP JOJE PATALPINTI NAUJĄ ĮRANGĄ? Dabar tai nėra problema! Nedidelėse patalpose rekomenduojame naudoti SLIM tipo modelius. Jie yra tik 46 cm gylio, bet gali išdžiovinti iki 7 kg skalbinių. Tokia siaura džiovyklė nesunkiai tilps net ir mažame vonios kambaryje - ypač jei ją uždėsite ant skalbimo mašinos.
 • AR TIKRAI TAUPYSIU SAVO LAIKĄ, JEI NAUDOSIU DŽIOVYKLĘ? Taip, tradicinis džiovinimas gali trukti net iki 8 valandų! Balkone pakabinti skalbiniai užima poilsiui skirtą vietą ir gali sugerti nemalonius kvapus iš lauko oro. Pasirinkę Beko džiovyklės greitą džiovinimo ciklą, vos po valandos galite turėti dėvėjimui paruoštus drabužius. Taip pat atsikratysite drėgmės savo namuose!
 • AR ĮSIGIJUS BEKO DŽIOVYKLĘ REIKĖS MAŽIAU LYGINTI? Taip, didžiosios daugumos iš džiovyklės išimtų drabužių lyginti nereikia, juos galite apsivilkti iš karto. Beko džiovyklė sumažina raukšles ir suminkština audinius.
 • AR ALERGIŠKI ŽMONĖS GALI NAUDOTIS AUTOMATINE DŽIOVYKLE? Žinoma! Džiovyklės filtrai efektyviai sulaiko dulkes, o džiovinimo temperatūra sunaikina erkutes, kurios gali sukelti alergiją.
 • NAMUOSE YRA MAŽAS VAIKAS. BIJAU DĖL TRIUKŠMO. Beko džiovyklės yra labai patogios naudoti. Jų darbo triukšmo lygis yra tik 63-65 dBA. Speciali tylaus darbo programa užtikrina ramų poilsį visai šeimai, nes džiovyklė veikia tik šiek tiek garsiau už šnabždėjimą.

SUSIPAŽINKITE SU SLIM TIPO DŽIOVYKLIŲ MODELIAIS