• Modulinis trečiasis krepšys

  Novatoriškas sprendimas, suteikiantis galimybę reguliuoti trečiojo indaplovės krepšio aukštį pagal Jūsų poreikius. Dėl modulinės konstrukcijos jį galima nustatyti per vidurį, kad būtų galima plauti aukštas stiklines taures, arba per visą plotį, jeigu reikia išplauti daugiau įrankių.
 • Inverterinis variklis

  Dar tylesnis ir taupesnis Jūsų indaplovės darbas! Konstrukcija be šepetėlių užtikrina išskirtinį ilgaamžiškumą ir efektyvumą.
 • Specialūs lankstai

  Specialūs stumdomi lankstai suteiks Jums galimybę paprastai pritvirtinti įmontuojamos indaplovės durelių plokštę, nenupjaunant apatinės dalies. „Beko“ indaplovė su SlideFit lankstais tiks prie visų tipų virtuvės baldų.
 • Aktyvus jonizatorius

  Baigta su nemaloniais kvapais indaplovėje. Neigiami jonai suriša nemalonų kvapą sukeliančias daleles ir jas neutralizuoja.
 • SteamGloss

  Tai ekologiškas ir taupus sprendimas, panaudojantis plovimo metu susidariusią šilumą ir karštus garus, kad greitai ir efektyviai išdžiovintų indaplovėje esančius indus, nepaliekant šlapių dėmių ir pėdsakų.
 • LED apšvietimas

  Ilgaamžis ir energiją taupantis Jūsų indaplovės vidaus apšvietimas užtikrina didžiausią komfortą sudedant ir išimant indus.
 • GlassShield

  GlassShield technologija optimizuoja vandens kietumą Jūsų indaplovėje suteikdama indams blizgesį ir net iki 20 kartų pailgindama jų naudojimo laiką.
 • AquaIntense:

  Papildoma judanti plovimo svirtis AquaIntense įveiks net ir didžiausius nešvarumus, neaplenkdama jokių užkampių ir tarpelių.* Iš „Beko“ indaplovės išimsite tik idealiai švarius indus.

DIN28431

Įmontuojama

A+++

DFN28422X

Laisvai pastatoma

A++

DIS28122

Įmontuojama

A++

DFS28123X

Laisvai pastatoma

A++

Veiksmingas indų plovimas

AquaIntense technologija užtikrins kruopščiausią plovimą! Speciali plovimo svirtis pasieks visus net ir labiausiai užterštų indų užkampius. Taip pat taupysite savo laiką – iš indaplovės išimsite tik švarius indus.

Jūsų stiklo apsauga

Geriausią Jūsų subtilių vyno taurių, lėkščių ir puodelių apsaugą užtikrins švelnaus plovimo programa ir specialus krepšys taurėms. „Beko“ indaplovių technologijos GlassShield ir SteamGloss padės išsaugoti jų blizgesį ir ilgaamžiškumą!

Laiko taupymas

Turėkite dar daugiau laiko naudodami unikalią programą Quick&Shine! Jos dėka net pačius nešvariausius indus išplausite vos per 58 minutes!

Higieniškas plovimas ir jokių nemalonių kvapų virtuvėje

Aktyvus jonizatorius ir programa InnerClean – tai praktiniai sprendimai, dėl kurių Jūsų indaplovė švytės švara, o Jūs galėsite pamiršti apie nemalonius kvapus.

Krepšių pritaikymas prie Jūsų virtuvės

Kontroliuokite savo indaplovės vidų be jokių kompromisų. Nustatykite krepšius Jums patogioje vietoje, pritaikykite juos prie Jūsų naudojamų indų dydžių ir formų.

Energijos ir vandens taupymas

Naudojant „Beko“ indaplovę, kiekviena Jūsų diena taps dar paprastesnė, o taupymas – dar malonesnis. Gaukite naudą iš kiekvieno plovimo naudodami pažangias technologijas ir aukščiausią A+++ energijos klasę!