Beko beyond NAUJAS FUNKCIONALUMO IR DIZAINO MATMUO JŪSŲ NAMUOSE

Atraskite išskirtinius
Beko Beyond
serijos įrenginius

Rinkitės modernią, efektyvią ir funkcionalią
buitinę techniką, kuri pakeis Jūsų kasdienybę.
Mėgaukitės laiko bei energijos taupymu naudodami
novatoriškas Beko įrenginių technologijas.
Modernios suteikiančios dar daugiau kasdienio patogumo!
Išsirinkite Beko Beyond įrenginį ir mėgaukitės didžiuliu vandens bei laiko taupymu.
Šiuolaikinė SelfDry technologija apjungia skalavimą karštu vandeniu ir garų pliūpsnį, kurie leidžia geriau išdžiovinti indus bei pašalinti nuo jų bakterijas ir virusus. Todėl galite būti tikri – pasieksite geriausius plovimo rezultatus bei sunaudosite mažiau energijos.
100 % higiena
Tobulai švarūs indai
Jokių vandens ar kitų žymių
Dėl naudojamo papildomo sukamo plovimo antgalio, stiprus vandens srautas pasiekia net ir tolimiausius indaplovės kampelius.Todėl nebereikia kruopščiai planuoti, kaip geriau išdėstyti indus indaplovės viduje.
Beko Beyond indaploves galite sudėti iki 3 orkaitės padėklų, o pasibaigus plovimo ciklui – mėgautis puikiu rezultatu, nepaliekančiu jokių riebalų dėmių.
Mėgaukitės puikiai išplautais aukštais buteliais, stiklainiais, ypač nešvariais puodais ir keptuvėmis. Specialūs laikikliai apatiniame krepšyje leidžia patalpinti indus po purkštuku, kuris užtikrina 5 kartus didesnį plovimo efektyvumą bei dar kruopštesnį gilių ir labai nešvarių indų plovimą.
Atraskite energiją taupančius, daugiafunkcius Beko šaldytuvus,
kurie ilgiau išsaugos Jūsų maistą šviežią.
Pažangi šaldymo sistema AeroFlow sumažina temperatūros svyravimus šaldytuvo viduje ir užtikrina tolygų šalto oro paskirstymą aplink produktus, leidžiantį išlaikyti juos šviežius ilgesnį laiką.
Tolygus oro paskirstymas
Dar ilgiau išsaugomas maisto šviežumas – iki 30 %*
Minimalūs temperatūros svyravimai
* Pagal nepriklausomos bendrovės „Intertek“ atliktus tyrimus.
Dėl saulės šviesos imitacijos vaisiai ir daržovės yra skanūs bei kupini vitaminų. „HarvestFresh“ technologija leidžia mėgautis natūraliais jų ištekliais daug ilgiau, nei įprastomis sąlygomis.*
3 spalvų technologija
Saulės ciklo imitacija
Ilgiau išliekantis vaisių ir daržovių šviežumas
* Patikrinta nepriklausomose „Intertek“ laboratorijose, remiantis vitamino C ir vitamino A kiekiais pomidoruose ir žaliosiose paprikose, tiesiogiai veikiamose šviesos technologija 7 dienų laikotarpiu, lyginant su 0 diena.
Beko šaldytuvuose naudojama NeoFrost technologija – naujos kartos Full No Frost sistema be šerkšno. Ją sudaro atskiri oro srautai tarp šaldytuvo ir šaldiklio. Šis sprendimas užtikrina idealias sąlygas maisto produktų saugojimui, o taip pat pašalina kvapų sklidimą.
2x ilgesnis šviežumas
2x greitesnis atšaldymas
Nereikia atitirpinti
Jokio džiovinimo
Nėra šerkšno
Pritaikykite šaldytuvą prie savo poreikių ir taupykite energiją! Pritaikykite šaldytuvą prie savo poreikių ir taupykite energiją! Net 5 konfigūracijos parinktys suteikia leidžia lanksčiai panaudoti šaldytuvo bei šaldiklio kameras. Pavyzdžiui –išjunkite nenaudojamą dalį, pasirinkę „Atostogų“ režimą, tik šaldiklio režimą arba mini šaldytuvo režimą. Sutvarkykite savo šaldytuvą taip, kaip Jums patinka, ir mokėkite už elektrą mažiau!
Skalbkite patogiai ir efektyviai su pažangiomis Beko skalbimo mašinomis
– taupykite laiką bei energiją!
Siekdama užtikrinti dar geresnį skalbimo rezultatą, ši technologija naudoja garus. Ciklo pradžioje jie pašalina pačius didžiausius nešvarumus, o ciklo pabaigoje naudojami garai sumažina audinių raukšlėjimąsi.
Visiškai ir efektyviai pašalina visas dėmes
Nereikia naudoti papildomų plovimo priemonių
Jokių raukšlių
Su šia funkciją 2 kg svorio skalbinių įkrova išskalbiama vos per 14 minučių! Todėl programa Xpress SuperShort ypač greitai išskalbia šiek tiek suteptus audinius arba atnaujina drabužius po vienkartinio jų panaudojimo.
Ši speciali technologija, naudodama stiprius karščio pliūpsnius, kruopščiai dezinfekuoja skalbiamus drabužius. Todėl toks inovacinis sprendimas iš audinių pašalina daugiau nei 99 % virusų ir bakterijų bei dezinfekuoja visų tipų audinius tik aukšta temperatūra – be vandens.
Stiprus karščio pliūpsnis, užtikrinantis kruopštų dezinfekavimą
Aukštos temperatūros poveikio be vandens algoritmas
Mėgaukitės lygiais, minkštais ir maloniais liesti Beko automatinėje
džiovyklėje išdžiovintais audiniais.
Novatoriška technologija, naudojanti šilumos siurblio aušinimo ir šildymo elementą, užtikrina geriausius džiovinimo rezultatus žemesnėje temperatūroje. Saugus bei taupus džiovinimas.
Automatinis džiovinimo parametrų parinkimas pagal įdėtą įkrovą užtikrina tobulą drabužių išdžiovinimo lygį. Automatinis jutiklis pritaiko džiovinimo laiką prie Jūsų pasirinktos programos, įkrovos dydžio bei drėgmės kiekio.
Lengvai pašalinkite virusus bei bakterijas iš drabužių ir kitų kasdien naudojamų audinių. Karštų garų bei UV šviesos panaudojimo technologijos „Beko“ džiovyklėse panaikina 99 % virusų ir bakterijų bei leidžia mėgautis 100 % higieniškais drabužiais.
Beko džiovyklei nereikia daug vietos! Šiuolaikiniai „slim“ tipo modeliai – vos 46 cm gylio įrenginiai, o jų įkrova siekia iki 7 kg. Todėl „Beko“ džiovyklė tilps net ir negilioje nišoje.
Visada tobulai, tolygiai iškepę purūs pyragai ar sultinga mėsa
– Beko orkaitė užtikrina puikiu puikų patiekalų paruošimą.
Pažangi šaldymo sistema AEROperfect sumažina temperatūros svyravimus šaldytuvo viduje ir užtikrina tolygų šalto oro paskirstymą aplink produktus, leidžiantį išlaikyti juos šviežius ilgesnį laiką.
Naujoviška ventiliatorių sistema, įkvėpta aviacijos pasiekimų
Didesnis kaitinimo elementų paviršius ir galia
Nauja orkaitės vidaus konstrukcija ir kepimo algoritmas
120 minučių trukmės pirolitinio valymo programa 480 °C temperatūroje sudegina visus nešvarumus iki pelenų. Pasibaigus programai, likusias dulkes galima lengvai pašalinti šluoste, nenaudojant jokių valymo priemonių.
Kepimas su garais Kepimas su garais Kepimas naudojant garus – tai skanių kepinių, maistingų daržovių ir traškios išorėje bei minkštos viduje mėsos paruošimo garantija.
Paprastai pasiekiama ir praktiška Lengvai pasiekiama ir praktiška dėl naudojamos paprastos sistemos „paspausk ir ištrauk“, Beko orkaitės vandens talpykla užpildoma be jokių sunkumų. Tiesiog įpilkite į ją 300 ml vandens ir įdėkite atgal į vietą – likusį darbą atliks orkaitė.

Naujos technologijos ir dizainas
– tai dar ne viskas!

Beko, galvodama apie ateities kartas, didžiausią dėmesį skiria darniai plėtrai,
o žodžius lydi konkretūs darbai. Kurdami Beyond serijos produktus, be kita ko, naudojame:

Perdirbtus žvejybos tinklus

Beko Beyond linijos serijos produktuose naudojamas plastikas iš perdirbtų žvejybos tinklų.

Bioplastikus

Daugelis elementų yra pagaminti naudojant 30 % bioplastiko – tvariai, pasitelkiant iš kriauklelių arba kiaušinių lukštų išgautas medžiagas.

Perdirbtą plastiką

Perdirbtą plastiką naudojame korpusams, pavyzdžiui, Beyond serijos indaplovių, taip ar skalbimo mašinų būgnų gamybai.

Perdirbtas pakuotes

Be to, dėžės, į kurias yra supakuojame įrenginius, yra gaminamos iš perdirbtų medžiagų.
ATRASKITE „BEKO BEYOND“ SERIJOS ĮRENGINIUS