Atsakymas dar
patogesniam
kasdieniam
gyvenimui!

AUTOMATINĖ DŽIOVYKLĖ NEREIKIA VANDENS IŠLEIDIMO

„Beko“ džiovyklė gali stovėti bet kur. Rezervuarą su vandeniu, išgarintu iš drabužių, ištuštinsite patys ir tai užtruks ne ilgiau kaip minutę.

Jūsų drabužiai nebus sugadinti

Džiovinimo metu audiniai nesusitraukia ir nėra pažeidžiami. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai laikytis etiketėje pateiktų nurodymų – džiovinimo laiko ir programos – įr būsite tikri, kad jūsų drabužiai yra saugūs.

Sausi drabužiai visada laiku!

Nereikia visą dieną laukti, kol jūsų skalbiniai išdžius – naudokite „Beko“ džiovyklę, kad vos per dvi valandas galėtumėte mėgautis puikiai išdžiovintais drabužiais.

Komfortas namuose!

Pamirškite apie šlapius drabužius, kabančius kambario viduryje. Drabužius iš džiovyklės galite įdėti tiesiai į spintą arba iš karto apsivilkti. Naudojant automatinę džiovyklę, jūsų namuose bus mažesnė drėgmė – ypač rudenį ir žiemą.

Džiovyklei trūksta vietos?

„Beko“ džiovyklė Slim yra tik 46 cm gylio, o jos įkrova – net 7 kg.

Todėl ją pastatysite net ir nedidelėje vonios kambario nišoje. Be to, naudodami specialią jungtį, „Beko“ džiovyklę galite pastatyti ant skalbimo mašinos. O jei virš skalbyklės neturite pakankamai vietos, galite apsvarstyti galimybę įsigyti skalbimo mašiną su džiovykle.
Automatiškai sureguliuoja džiovinimo laiką pagal pasirinktą programą, įkrovos apimtį ir drėgmę, užtikrina optimalius rezultatus.
Sužinokite apie unikalias džiovinimo programas, sukurtas rūpinantis visos šeimos sveikata. Naudodami aukštą temperatūrą efektyviai pašalinkite iš savo audinių dulkes, žiedadulkes ir erkes. Mėgaukitės saugaus ir higieniško drabužių džiovinimo rezultatais be bakterijų.
Pasirinkite didžiausio efektyvumo ir mažiausių energijos sąnaudų derinį. Naudojant šilumos siurblį, dalis garavimo ciklo metu išsiskyrusios šiluminės energijos yra atgaunama ir panaudojama greitesniam ir taupesniam džiovinimui. Tai taupus ir saugus sprendimas jūsų audiniams.
Tai itin taupus sprendimas, taikomas šiuolaikiniuose „Beko“ įrenginiuose. Naujoviška variklio konstrukcija leidžia pasiekti didelį greitį ir mažas energijos sąnaudas. Inverterinis variklis taip pat išsiskiria tyliu darbu, efektyvumu ir ilgaamžiškumu.

Įsigykite džiovyklę
pasirinktoje parduotuvėje

Skalbimo mašinos jungimo
su džiovykle rėmelis