SKALBIMO METU NAUDOJAMŲ GARŲ PRIVALUMAI:

  • Lengvi ir malonūs
    liesti drabužiai
  • Audiniai
    be raukšlių
  • Idealiai gaivūs
    ir švarūs skalbiniai

STEAM CURE

Išskirtinis skalbimo efektyvumas nenaudojant papildomų ploviklių ir drabužiai be raukšlių? Taip veikia garų galia „Beko“ skalbimo mašinose su Steam Cure technologija. Audiniai atgauna savo gaivumą ir lengvumą, o visi suglamžymai efektyviai pašalinami daug lengviau, nei skalbiant įprastomis programomis. Skalbimo ciklo pradžioje ir pabaigoje panaudojus garus, drabužiai tampa nepriekaištingai švarūs ir purūs, nepriklausomai nuo audinio tipo.
Steam Cure technologijos derinys su pasirinkta pagal audinio tipą programa, užtikrina puikius skalbimo rezultatus. Drabužiai atrodo tarsi nauji, yra gaivūs, malonūs liesti ir be raukšlių. Tai patogus ir greitas sprendimas skubantiems žmonėms, kurie vertina kasdienį komfortą.
Panaudojus garus ciklo pradžioje, suminkštinami audinių nešvarumai, todėl juos pašalinti vėlesniame skalbimo etape tampa daug lengviau. Tai užtikrina nepriekaištingai švarius ir gaivius drabužius.
Panaudojus garus paskutiniame skalbimo etape, drabužiai atgauna tinkamą formą, audiniai tampa ypač švelnūs ir lygūs.

Xpress programos

Mėgaukitės švariais drabužiais, net jei neturite daug laiko! „Xpress“ programa leidžia išplauti maksimalų skalbinių kiekį tik per 28 minutes, o „Super Xpress“ – 2 kg skalbinių išplaus vos per 14 minučių. Naudokite greitas „Beko“ programas ir planuokite savo dieną taip kaip norite!
„Xpress“ programa
28 minutės pilna apkrova
„Super Xpress“
greitas skalbimas per 14 minučių

Aquatech

Per pusę trumpesnis skalbimo laikas ir dviguba priežiūra. Atsikratykite nerimo, susijusio su greitomis programomis, ir leiskite perversmą sukėlusiai AquaTech™ technologijai išskalbti jūsų drabužius švelniai, tiksliai bei du kartus greičiau. Skalbiklio maišymo su vandeniu ir oro burbuliukais sistema sukuria veiksmingas putas, o priemonių tirpimo laikas žymiai sutrumpėja. Be to, purškimo modulis, kurį sudaro 24 purkštukai, purškia vandenį tiesiai ant drabužių, taip pakeisdamas mechaninį būgno darbą. Skalbiama dvigubai greičiau ir dvigubai švelniau!

RECYCLED tub

Antrasis plastikinių butelių gyvenimas. Sukūrėme patentuotą PET butelių perdirbimo technologiją, kad juos būtų galima panaudoti gaminant būgnus „Beko“ Beyond skalbimo mašinoms ir skalbyklėms su džiovyklėmis. Taigi, prisidedame prie reikšmingo plastiko kiekio mažinimo aplinkoje.

PirkitI skalbimo mašiną
pasirinktoje parduotuvėje