SKALBIMO METU NAUDOJAMŲ GARŲ PRIVALUMAI

  • Lengvi ir malonūs
    liesti drabužiai
  • Audiniai
    be raukšlių
  • Idealiai gaivūs
    ir švarūs skalbiniai
Išskirtinis skalbimo efektyvumas nenaudojant papildomų ploviklių ir drabužiai be raukšlių? Taip veikia garų galia „Beko“ skalbimo mašinose su Steam Cure technologija. Audiniai atgauna savo gaivumą ir lengvumą, o visi suglamžymai efektyviai pašalinami daug lengviau, nei skalbiant įprastomis programomis. Skalbimo ciklo pradžioje ir pabaigoje panaudojus garus, drabužiai tampa nepriekaištingai švarūs ir purūs, nepriklausomai nuo audinio tipo.

STEAM CURE

Steam Cure technologijos derinys su pasirinkta pagal audinio tipą programa, užtikrina puikius skalbimo rezultatus. Drabužiai atrodo tarsi nauji, yra gaivūs, malonūs liesti ir be raukšlių. Tai patogus ir greitas sprendimas skubantiems žmonėms, kurie vertina kasdienį komfortą.
Panaudojus garus ciklo pradžioje, suminkštinami audinių nešvarumai, todėl juos pašalinti vėlesniame skalbimo etape tampa daug lengviau. Tai užtikrina nepriekaištingai švarius ir gaivius drabužius.
Panaudojus garus paskutiniame skalbimo etape, drabužiai atgauna tinkamą formą, audiniai tampa ypač švelnūs ir lygūs.
PAPILDOMOS „BEKO“
SKALBIMO MAŠINŲ TECHNOLOGIJOS

HOMEWHIZ

Valdykite skalbimo mašiną išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu, naudodami bluetooth technologiją. Su HomeWhiz programėle galite nuotoliniu būdu įjungti arba sustabdyti skalbimą, nustatyti priminimus ir planuoti skalbimo ciklus, stebėti įrenginio darbo pažangą.

ĮKROVOS PAPILDYMAS

Dėl šios technologijos nebereikia laukti kito skalbimo, kad pašalintumėte naujus nešvarumus ar įdėtumėte antklodę, kurią pamiršote. Didžiąją vykstančio skalbimo ciklo dalį galite papildyti įkrovą, netgi ir didelio dydžio skalbiniais.

INVERTERINIS VARIKLIS

Šiuolaikinis inverterinis variklis užtikrina tylų ir taupų „Beko“ skalbimo mašinų darbą, kad ramybe galėtų mėgautis ne tik Jūsų namiškiai, bet ir piniginė.