SKALBIMO METU NAUDOJAMŲ GARŲ PRIVALUMAI:

  • Lengvi ir malonūs
    liesti drabužiai
  • Audiniai
    be raukšlių
  • Idealiai gaivūs
    ir švarūs skalbiniai

STEAM CURE

Išskirtinis skalbimo efektyvumas nenaudojant papildomų ploviklių ir drabužiai be raukšlių? Taip veikia garų galia „Beko“ skalbimo mašinose su Steam Cure technologija. Audiniai atgauna savo gaivumą ir lengvumą, o visi suglamžymai efektyviai pašalinami daug lengviau, nei skalbiant įprastomis programomis. Skalbimo ciklo pradžioje ir pabaigoje panaudojus garus, drabužiai tampa nepriekaištingai švarūs ir purūs, nepriklausomai nuo audinio tipo.
Steam Cure technologijos derinys su pasirinkta pagal audinio tipą programa, užtikrina puikius skalbimo rezultatus. Drabužiai atrodo tarsi nauji, yra gaivūs, malonūs liesti ir be raukšlių. Tai patogus ir greitas sprendimas skubantiems žmonėms, kurie vertina kasdienį komfortą.
Panaudojus garus ciklo pradžioje, suminkštinami audinių nešvarumai, todėl juos pašalinti vėlesniame skalbimo etape tampa daug lengviau. Tai užtikrina nepriekaištingai švarius ir gaivius drabužius.
Panaudojus garus paskutiniame skalbimo etape, drabužiai atgauna tinkamą formą, audiniai tampa ypač švelnūs ir lygūs.

Xpress programos

Mėgaukitės švariais drabužiais, net jei neturite daug laiko! „Xpress“ programa leidžia išplauti maksimalų skalbinių kiekį tik per 28 minutes, o „Super Xpress“ – 2 kg skalbinių išplaus vos per 14 minučių. Naudokite greitas „Beko“ programas ir planuokite savo dieną taip kaip norite!
„Xpress“ programa
28 minutės pilna apkrova
„Super Xpress“
greitas skalbimas per 14 minučių

PirkitI skalbimo mašiną
pasirinktoje parduotuvėje