Alarmas dėl atidarytų durų

 Alarmas dėl atidarytų durų

Šaldytuvai Beko su funkcija "Atidarytų durų alarmas" perspės Tave dėl paliktų pravertų arba ne visai uždarytų durų.


Antibakterinis tarpiklis

 Antibakterinis tarpiklis

Durų tarpiklius paprastai sunku išvalyti, užtad jose turi puikią terpę vystymuisi bakterijos Papildomų antibakterinių substancijų dėka, tarpikliai ne tik laisvi nuo mikroorganizmų, bet sudaro antibakterinę saugumo užtvarą, ginančią šaldytuvo vidų nuo nereikalingų mikroorganizmų.


Daugiafunkcinės kameros

 Daugiafunkcinės kameros

Stalčius virš talpų daržovėms ir vaisiams galima pagal poreikius išnaudoti produktų atšaldymui, mėsos, žuvų ar jau paruoštų gaminių laikymui


Energetinė A++ klasė

 Energetinė A++ klasė

Panaudojus naujausias technologijas produktai, kurių energetinis efektyvumas A++, tai didžiausio taupumo garantija, o šios klasės produktai ne tiktai gerina šeimos budžetą, bet ir saugo naturaliąją aplinką.


Greitasis šaldymas

 Greitasis šaldymas

Užtikrina greitą naujai įdėto maisto užšaldymą sveikai ir neturi įtakos ten laikomam maistui.


Icebank - Ledų kamera

 Icebank - Ledų kamera

Įmontuota šaldiklyje ledų kamera užtikrina patogią vietą ledo kubelių laikymui ir mažų vaisių užšaldymui.


Kamera Nulis

 Kamera Nulis

Kamera Nulis - padeda ilgiau išlaikyti šviežius produktus nulinėje temperatūroje


Laikiklis buteliams

 Laikiklis buteliams

Laikiklis buteliams,pritvirtintas šalia stiklinių lentynų, tai idealus sprendimas šaldytuvo erdvės išnaudojimui tarp dviejų lentynų.


No Frost

 No Frost

Sistema No Frost neleidžia atsirasti ledui ant maisto ir įrengimo viduje, tai reiškia, kad atšildymas jau nereikalingas. Šios sistemos dėka šaldytuvas tampa lengvai aptarnaujamas ir užtikrina nuolatinę atitinkamą temperatūrą, kad maistas būtų geriau išlaikomas.


Permatomieji šaldymo kameros stalčiai

 Permatomieji šaldymo kameros stalčiai

Priekinė šaldikilio salčiaus dalis pagaminta iš permatomos medžiagos taip, kad gerai matoma, kas yra viduje, neištraukiant stalčiaus.


Priešbakterinės rankenėlės

 Priešbakterinės rankenėlės

Dėl specialios antibakterinės plėvelės ant durų rankenėlių nėra čia bakterijų, o tuo pačiu apsaugomas nuo jų maistas esantis šaldytuve.


Systema Active Fresh Blue Light

 Systema Active Fresh Blue Light

Šviesa su melsvu atspalviu garantuoja šviežių vaisių ir daržovių, laikomų atitinkamuose induose, fotosintezės tęstinumą


Talpa pieno produktams

 Talpa pieno produktams

Talpa, esanti šaldytuvo durų viršiuje, dėl permatomų sienelių užtikrina idealią vietą pieno produktų laikymui, sauganti juos nuo išdžiūvimo.


Žirkliniai lankstai 3D

 Žirkliniai lankstai 3D

Šaldytuvas - šaldiklis turi žirklinius lankstus,kurie užtikrina kokybę ir atsparumą didesniems apsunkinimams, temperatūros kaitai ir drėgmei. Šis sprendimas tai sklandaus darbo ir patikimumo garantija.


Aktyvusis jonizatorius

Aktyvusis jonizatorius

Aktyvusis jonizatorius neutralizuoja bakterijas, virusus ir kitus veiksnius, atsakingus už nemalonaus kvapo atsiradimą šaldytuvo viduje. Švarina tuo būdu šaldytuve esantį orą.


Apšvietimas LED

Apšvietimas LED

Apšvietimas LED labiau taupo energiją ir teikia naturalesnę šviesą, palyginus su paprastu apšvietimu. Tai eilinis žingsnis ekologinių veiksmų link.


Butelių lentyna

Butelių lentyna

Specialiai suprojektuotas stelažas apatiniam krepšyje užtikrina maksimalią higieną vaiko buteliams. Jo dėka butelių plovimas bus efektyvesnis ir saugesnis tavo vaikui.


Ekranas LCD

Ekranas LCD

Ekranas LCD padeda kontroliuoti ir valdyti įvairias funkcijas ir programas naudojantis vienu ekranu, suteikia galimybę pavėlinti pradžią 24 val, kontroliuoti programas.


Elektroninis ekranas

Elektroninis ekranas

Naujas didelis Beko produktų ekranas suteikia daugelio funkcijų pasirinkimą ir geresnį valdymą produktu. Papildomai ekranas estetiškai komponuojasi su produkto išvaizda.


Energetinė A+ klasė

Energetinė A+ klasė

Beko produktai, kurių energetinė klasė A+ padeda sutaupyti lėšas namų budžete ir saugo naturaliąją aplinką. A+ klasės produktai sunaudoja mažiau energijos negu A klasės produktai.


Everfresh

Everfresh

Žalios daržovės dažnai genda šaldytuve, nes paprastai jos būna perkamos dideliais kiekiais. Siekiant, kad daržovės ilgiau būtų šviežios, Beko užprojektavo naują kamerą, pavadintą Everfresh+. Tikslaus oro, įplaukiančio į ją specialiais kanalais, drėgmės reguliavimo dėka, o tap pat dėl atitinkamos kameros konstrukcijos, joje laikomų daržovių šviežumas prailginamas net iki 30 dienų.


Filtras šalinantis kvapus

Filtras šalinantis kvapus

Filtras išvalo atvėsintą orą cirkuliuojantį šaldytuvo viduje, panaikindamas nemalonų kvapą ir bakterijas, dėl ko laikomas maistas ilgiau išlaiko šviežumą


Kamera XL

Kamera XL

Kamera XL patalpinta pačiame šaldymo kameros viršuje užtikrina daugiau vietos užšaldytų didesnių išmierų produktų laikymui. Ši kamera turi 30% didesnę talpą už standartines kameras.


Mini baras

Mini baras

Specialus atidaromas Mini Baro dangtis leidžia pasiekti net 2,5 litrinius butelius neatidarant šaldytuvo. Dangtį galima išnaudoti kaip stalviršį ruošiant gėrimus.


Neo Frost

Neo Frost

Technologija NeoFrost ne tiktai neleidžia atsirasti ledui ant maisto ir įrengimo viduje, tai reiškia, kad šaldytuvo nereikia atšildyti.


Nulinė kamera

Nulinė kamera

Esanti šaldytuvuose Beko 4More SBS kamera "Multi Zone" tai papildoma 77 litrų talpa, kurią pagal poreikius gali išnaudoti kaip šaldiklį arba šaldytuvą.


Twist and Serve

Twist and Serve

Specialios talpos ledo kubeliams dėka, jie visad bus lengvai prieinami. Užtenka vieno sukiklių judėsio ir kubeliai patys įkrinta į indą. Patogu taip pat papildyti padėklėlį vandeniu, apsaugojant nuo išsiliejimo.


Vandens filtras

Vandens filtras

Paslėptas šaldytuvo viduje filtras išvalo vandenį, pritaitkant jį maisto poreikiams, panaikina nemalonų skonį ir kenksmingas substancijas, tokias kaip švinas ir chloras. Apie poreikį jį pakeisti informuojama ekrane.