2 plačios angos
2 plačios angos Dvi labai plačios ir gilios angos suteikia galimybę skrudinti įvairaus storio riekeles. Jose tilps ne tik skrudinimui skirtos duonos riekelės, bet ir storesni duonos ar batono gabalai.
4 lygių greičio reguliavimas ir funkcija Turbo
4 lygių greičio reguliavimas ir funkcija Turbo 4 lygių greičio pasirinkimas garantuoja didelį funkcionalumą ir visapusiškumą, suteikia galimybę greitai ir lengvai sumaišyti daug ingredientų. Be to, paspaudus mygtuką Turbo nedelsiant įjungiamas darbo didžiausiu greičiu režimas, todėl visus ingridientus paruošite akimirksniu.
4 nerūdijančio plieno peiliai
4 nerūdijančio plieno peiliai Tvirti keturgubi nerūdijančio plieno peiliai suteikia galimybę greitai susmulkinti vaisius, daržoves, mėsą, riešutus, žoleles ir kitus produktus. Trintuvas su 4 peiliais tiksliau susmulkina produktus, ypač tuos kietesnius.
6 lygių greičio reguliavimas ir funkcija Turbo
6 lygių greičio reguliavimas ir funkcija Turbo 6 lygių greičio reguliavimas garantuoja aukštą funkcionalumą ir visapusiškumą, suteikia galimybę greitai ir paprastai paruošti daug ingredientų. Be to, paspaudus mygtuką Turbo nedelsiant įjungiamas darbas didžiausiu greičiu, padedantis susmulkinti kietesnius produktus.
Apsauga nuo lašėjimo
Apsauga nuo lašėjimo Apsauga nuo lašėjimo apsaugo nuo vandens ištekėjimo lyginant, net ir žemoje temperatūroje. Tai apsaugo drabužius nuo dėmių susidarymo. Ši funkcija taip pat apsaugo nuo vandens ištekėjimo išjungus lygintuvą.
Atitirpinimo, pašildymo ir sustabdymo funkcijos
Atitirpinimo, pašildymo ir sustabdymo funkcijos Atitirpinimo mygtukas suteikia galimybę atšildyti ir paskrudinti užšaldytą duoną. Pašildymo funkcija suteikia galimybę pašildyti anksčiau paruoštus, bet jau atšalusius skrebučius arba juos stipriau paskrudinti. Mygtukas Stop suteikia galimybę reikiamu momentu sustabdyti skrudinimą ir laiku išgelbėti jūsų pusryčius nuo suskrudimo.
Automatinis išsijungimas
Automatinis išsijungimas Triguba apsaugos sistema garantuoja, kad lygintuvas bus automatiškai išjungtas, jeigu 30 sekundžių gulės horizontalioje padėtyje arba stovės pasviręs į šoną nejudinamas, taip pat, jei keletą minučių stovės vertikaliai. Ši funkcija itin svarbi užuomaršoms.
Didelis galingumas 425 W
Didelis galingumas 425 W Didelio galingumo (425 W) variklis užtikrina greitą putų išplakimą ir tešlos išminkymą.
Didelis galingumas 600 W
Didelis galingumas 600 W Didelio 600 W galingumo variklis užtikrina greitą skanių kokteilių paruošimą.
Didelis galingumas 700 W
Didelis galingumas 700 W Padeda greitai paruošti patiekalo ingredientus.
Elektroninis skrudinimo intensyvumo reguliavimas
Elektroninis skrudinimo intensyvumo reguliavimas Naujoviškas valdymo skydelis su elektroniniais LED indikatoriais suteikia galimybę pasirinkti vieną iš 7 skrudinimo intensyvumo lygių, priklausomai nuo poreikio.
Ergonomiška rankena su švelnaus paviršiaus mygtukais
Ergonomiška rankena su švelnaus paviršiaus mygtukais Ergonomiška rankena su elegantiška švelnia danga ir patogiais naudoti mygtukais (soft-touch).
Funkcija Turbo
Funkcija Turbo Įjungus mygtuką Turbo, nedelsiant paleidžiamas darbo didžiausiu greičiu režimas, todėl galime susmulkinti kietesnius produktus.
Galima plauti indaplovėje
Galima plauti indaplovėje Greitas antgalių atjungimas ir galimybė juos plauti indaplovėje padeda paprastai palaikyti prietaiso švarą.
Garų generavimas iki 6 bar slėgio
Garų generavimas iki 6 bar slėgio Dėl integruoto garų siurblio „Beko“ stotelė SmatrStation™ gamina garus iki 6 bar slėgio. Generuojama garo srovė yra tokia stipri, kad veiksmingai atlaisvina audinio pluoštą ir pašalina stipriausius suglamžymus. Lyginimas tampa malonumu!
Greitas įkaitimas dėl didelio 2300 W galingumo
Greitas įkaitimas dėl didelio 2300 W galingumo Lygintuvu galima lyginti prabėgus trumpam laikui po įjungimo.
Greitas įkaitimas dėl didelio 2400 W galingumo
Greitas įkaitimas dėl didelio 2400 W galingumo Lygintuvu galima lyginti prabėgus trumpam laikui po įjungimo.
Greitas įkaitimas dėl didelio 2600 W galingumo
Greitas įkaitimas dėl didelio 2600 W galingumo Lygintuvu galima lyginti prabėgus trumpam laikui po įjungimo.
Greitas įkaitimas dėl didelio 2800 W galingumo
Greitas įkaitimas dėl didelio 2800 W galingumo Lygintuvu galima lyginti prabėgus trumpam laikui po įjungimo.
Greitas įkaitimas dėl didelio 3100 W galingumo
Greitas įkaitimas dėl didelio 3100 W galingumo Lygintuvu galima lyginti prabėgus trumpam laikui po įjungimo.
Grotelės skrudinimui
Grotelės skrudinimui Prietaisas turi specialias groteles bandelių arba kitokios duonos, kuri dėl savo matmenų netelpa skrudintuvo angose, apkepimui.
Įdiegtas garo siurblys
Įdiegtas garo siurblys Lygintuvo viduje integruotas siurblys užtikrina optimalų garų kiekį puikiems lyginimo, net ir labiausiai suglamžytų audinių, rezultatams pasiekti. Siurblys įjungiamas ir garų smūgis paleidžiamas paspaudžiant lengvai pasiekiamą mygtuką.
Įdiegtos apsaugos nuo kalkių ir savaiminio išsivalymo sistemos
Įdiegtos apsaugos nuo kalkių ir savaiminio išsivalymo sistemos Įdiegta apsaugos nuo kalkių ir savaiminio išsivalymo sistema sumažina kalkių kaupimąsi lygintuvo garų talpykloje. Savaiminio išsivalymo funkcija naudojama kas 2–3 savaites. Ji ypač reikalinga, jei naudojate vandenį tiesiai iš čiaupo.
Ištraukiamas padėklas trupiniams
Ištraukiamas padėklas trupiniams Padeda palaikyti prietaiso švarą.
Keraminis padas
Keraminis padas Lygintuvo padas, pagamintas iš atsparios įbrėžimais keramikos, užtikrina puikias slidumo savybes.
Kompaktiški matmenys
Kompaktiški matmenys Užtikrina patogų įrenginio naudojimą ir saugojimą.
Ledo trupinimas
Ledo trupinimas Prietaisas užtikrina greitą ir paprastą ledo sutrupinimą šaltiems gėrimams.
Lengvas valymas
Lengvas valymas Galimybė plauti stiklinį indą indaplovėje ir paprasta peilių išėmimo sistema užtikrina paprastą įrenginio valymą.
Lengvas valymas
Lengvas valymas Paprasto antgalių nuėmimo sistema užtikrina lengvą trintuvo valymą.
Lyginimas vertikaliai
Lyginimas vertikaliai Vertikalus lyginimas suteikia galimybę išlyginti kabančias užuolaidas ir drabužius. Užuolaidas ir drabužius galima lyginti tiesiog ant pakabos, naudojant garų smūgio mygtuką. Lygintuvą reikia laikyti 15-30 cm atstumu nuo drabužio.
Nepertraukiamas garo srautas 110 g/min
Nepertraukiamas garo srautas 110 g/min Stiprus nepertraukiamas 110 g/min garų srautas užtikrina efektyvų ir lengvą lyginimą, net ir labai suglamžytų drabužių.
Nepertraukiamas garo srautas 25 g/min
Nepertraukiamas garo srautas 25 g/min Nepertraukiamas 25 g/min garų srautas padeda išlyginti suglamžymus.
Nepertraukiamas garo srautas 30 g/min
Nepertraukiamas garo srautas 30 g/min Nepertraukiamas 30 g/min garų srautas padeda išlyginti suglamžymus.
Nepertraukiamas garo srautas 40 g/min
Nepertraukiamas garo srautas 40 g/min Stiprus nepertraukiamas 40 g/min garų srautas užtikrina efektyvų ir lengvą lyginimą, net ir labai suglamžytų drabužių.
Nepertraukiamas garo srautas 50 g/min
Nepertraukiamas garo srautas 50 g/min Stiprus nepertraukiamas 50 g/min garų srautas užtikrina efektyvų ir lengvą lyginimą, net ir labai suglamžytų drabužių.
Nepertraukiamas garo srautas 60 g/min
Nepertraukiamas garo srautas 60 g/min Stiprus nepertraukiamas 100 g/min garų srautas užtikrina efektyvų ir lengvą lyginimą, net ir labai suglamžytų drabužių.
Pagrindas su neslystančiomis kojelėmis
Pagrindas su neslystančiomis kojelėmis Užtikrina pagrindo stabilumą ir efektyvų maišymą, netgi naudojant didžiausią greitį.
Paprastas peilių išmontavimas
Paprastas peilių išmontavimas Paprasto ir saugaus peilių išėmimo sistema padeda palaikyti trintuvo švarą. Išmontavimui naudojamas matavimo indelis, esantis ant įrenginio dangtelio.
Patogus antgalių atjungimas
Patogus antgalių atjungimas Patogus antgalių atjungimas užtikrina paprastą jų nuėmimą, kad galima būtų išplauti arba pakeisti.
Smart – saugu visiems skalbiniams
Smart – saugu visiems skalbiniams Technologija Smart – tai išmanus ir labai patogus lyginimas. Dėl automatinio garų ir temperatūros reguliavimo lyginimas dabar yra paprastas, kaip niekada. Apsaugo drabužius nuo pridegimo ir blizgesio atsiradimo lyginant. Funkcija Smart yra saugi visoms lyginamų audinių rūšims.
SmartStation™
SmartStation™ „Beko“ garų stotelė SmartStation™ turi didelę, 1 l talpos išimamą talpyklą vandeniui, todėl žymiai sumažėja vandens papildymo dažnumas. Vartotojo patogumui, talpyklą visada galima papildyti ir lyginant.
Spiralinis laidas
Spiralinis laidas Išsitempiantis spiralinis laidas užtikrina patogų naudojimą, išvengiant varginančio susipainiojimo. Tuo pačiu palengvina nenaudojamo įrenginio laikymą.
SteamXtra™ – greitas ir saugus lyginimas
SteamXtra™ – greitas ir saugus lyginimas „Beko“ lygintuvas SteamXtra™ – tai greito lyginimo ir efektyvios apsaugos, net ir pačių švelniausių audinių, derinys. Specialiai suprojektuotas lygintuvo padas su idealiai išdėstytomis skylutėmis užtikrina garo patekimą į audinio gilumą. Todėl lyginimas tampa greitesnis ir saugesnis.
Stiklinis indas
Stiklinis indas Didelės 1,5 l talpos indas yra pagamintas iš aukštos kokybės temperatūrai ir įbrėžimams atsparaus stiklo. Galima smulkinti ir maišyti taip pat ir karštus produktus.
Stiprus garo smūgis 120 g/min
Stiprus garo smūgis 120 g/min Momentinis stiprus 120 g/min garų smūgis idealiai išlygins labiausiai suglamžytas audinio vietas. Ši funkcija taip pat naudinga lyginant drabužius vertikalioje padėtyje.
Stiprus garo smūgis 150 g/min
Stiprus garo smūgis 150 g/min Momentinis stiprus 150 g/min garų smūgis idealiai išlygins labiausiai suglamžytas audinio vietas. Ši funkcija taip pat naudinga lyginant drabužius vertikalioje padėtyje.
Stiprus garo smūgis 200 g/min
Stiprus garo smūgis 200 g/min Momentinis stiprus 200 g/min garų smūgis idealiai išlygins labiausiai suglamžytas audinio vietas. Ši funkcija taip pat naudinga lyginant drabužius vertikalioje padėtyje.
Stiprus garo smūgis 240 g/min
Stiprus garo smūgis 240 g/min Momentinis stiprus 240 g/min garų smūgis idealiai išlygins labiausiai suglamžytas audinio vietas. Ši funkcija taip pat naudinga lyginant drabužius vertikalioje padėtyje.
Vėsus korpusas
Vėsus korpusas Elegantiškas korpusas su šilumine izoliacija visada yra vėsus, jį liesti nepavojinga net ir prietaisui veikiant.
2 plačios angos
2 plačios angos Dvi labai plačios ir gilios angos suteikia galimybę skrudinti įvairaus storio riekeles. Jose tilps ne tik skrudinimui skirtos duonos riekelės, bet ir storesni duonos ar batono gabalai.
4 lygių greičio reguliavimas ir Turbo funkcija
4 lygių greičio reguliavimas ir Turbo funkcija 4 lygių greičio nustatymas garantuoja didelį funkcionalumą ir universalumą, todėl greitai ir lengvai sumaišysite daugelį komponentų. Be to, naudojant Turbo mygtuką, nedelsiant įjungiamas didžiausio greičio režimas, leidžiantis akimirksniu paruošti visus ingredientus.
4 nerūdijančio plieno peiliai
4 nerūdijančio plieno peiliai Tvirti keturgubi nerūdijančio plieno peiliai suteikia galimybę greitai susmulkinti vaisius, daržoves, mėsą, riešutus, žoleles ir kitus produktus. Trintuvas su 4 peiliais tiksliau susmulkina produktus, ypač tuos kietesnius.
4 nerūdijančio plieno peiliai
4 nerūdijančio plieno peiliai Tvirti keturgubi nerūdijančio plieno peiliai suteikia galimybę greitai susmulkinti vaisius, daržoves, mėsą, riešutus, žoleles ir kitus produktus. Trintuvas su 4 peiliais tiksliau susmulkina produktus, ypač tuos kietesnius.
5 lygių greičio reguliavimas ir Turbo funkcija
5 lygių greičio reguliavimas ir Turbo funkcija 5 lygių greičio nustatymas garantuoja didelį funkcionalumą ir universalumą, todėl greitai ir lengvai sumaišysite daugelį komponentų. Be to, naudojant Turbo mygtuką, nedelsiant įjungiamas didžiausio greičio režimas, leidžiantis akimirksniu paruošti visus ingredientus.
6 lygių greičio reguliavimas ir funkcija Turbo
6 lygių greičio reguliavimas ir funkcija Turbo 6 lygių greičio reguliavimas garantuoja aukštą funkcionalumą ir visapusiškumą, suteikia galimybę greitai ir paprastai paruošti daug ingredientų. Be to, paspaudus mygtuką Turbo nedelsiant įjungiamas darbas didžiausiu greičiu, padedantis susmulkinti kietesnius produktus.
Atitirpinimo, pašildymo ir sustabdymo funkcijos
Atitirpinimo, pašildymo ir sustabdymo funkcijos Atitirpinimo mygtukas suteikia galimybę atšildyti ir paskrudinti užšaldytą duoną. Pašildymo funkcija suteikia galimybę pašildyti anksčiau paruoštus, bet jau atšalusius skrebučius arba juos stipriau paskrudinti. Mygtukas Stop suteikia galimybę reikiamu momentu sustabdyti skrudinimą ir laiku išgelbėti jūsų pusryčius nuo suskrudimo.
Didelis 600 W galingumas
Didelis 600 W galingumas Galingas 600 W variklis užtikrina greitą skanaus kokteilio paruošimą.
Didelis 800 W galingumas
Didelis 800 W galingumas 800 W galios variklis idealiai tinka vaisių kokteilių ir tirštų kokteilių gamybai.
Didelis galingumas 425 W
Didelis galingumas 425 W Galingas (425 W) variklis užtikrina greitą putų suplakimą ir tešlos pagaminimą.
Didelis galingumas 450 W
Didelis galingumas 450 W Didelio 450 W galingumo variklis užtikrina greitą gaminamo patiekalo ingredientų susmulkinimą.
Didelis galingumas 700 W
Didelis galingumas 700 W Padeda greitai paruošti patiekalo ingredientus.
Didelis galingumas 750 W
Didelis galingumas 750 W Užtikrina gretą patiekalo ingredientų paruošimą.
Didžiulis 1600 W galingumas
Didžiulis 1600 W galingumas Tai tikras herojus tarp trintuvų, per akimirką susidorosiantis net su kiečiausiais produktais. Idealiai tinka žemės riešutų sviesto gamybai.
Dviguba peilių sistema
Dviguba peilių sistema Dvigubų nerūdijančio plieno peilių sistema užtikrina greitą ruošiamo patiekalo ingredientų susmulkinimą.
Elektroninis ekranas
Elektroninis ekranas Naujasis didelis „Beko“ produktų ekranas suteikia galimybę pasirinkti daugelį funkcijų ir geriau valdyti įrenginį. Be to, ekranas estetiškai komponuojasi su produkto išvaizda.
Elektroninis ekranas
Elektroninis ekranas Naujasis didelis „Beko“ produktų ekranas suteikia galimybę pasirinkti daugelį funkcijų ir geriau valdyti įrenginį. Be to, ekranas estetiškai komponuojasi su produkto išvaizda.
Elektroninis ekranas
Elektroninis ekranas Naujasis didelis „Beko“ produktų ekranas suteikia galimybę pasirinkti daugelį funkcijų ir geriau valdyti įrenginį. Be to, ekranas estetiškai komponuojasi su produkto išvaizda.
Elektroninis ekranas
Elektroninis ekranas Naujasis didelis „Beko“ produktų ekranas suteikia galimybę pasirinkti daugelį funkcijų ir geriau valdyti įrenginį. Be to, ekranas estetiškai komponuojasi su produkto išvaizda.
Elektroninis skrudinimo intensyvumo reguliavimas
Elektroninis skrudinimo intensyvumo reguliavimas Naujoviškas valdymo skydelis su elektroniniais LED indikatoriais suteikia galimybę pasirinkti vieną iš 7 skrudinimo intensyvumo lygių, priklausomai nuo poreikio.
Energijos klasė A
Energijos klasė A A energijos klasės „Beko“ produktai – tai natūralios aplinkos apsaugos garantija ir jūsų šeimos biudžeto lėšų taupymas.
Energijos klasė A
Energijos klasė A A energijos klasės „Beko“ produktai – tai natūralios aplinkos apsaugos garantija ir jūsų šeimos biudžeto lėšų taupymas.
Energijos klasė A
Energijos klasė A A energijos klasės „Beko“ produktai – tai natūralios aplinkos apsaugos garantija ir Jūsų šeimos biudžeto lėšų taupymas.
Energijos klasė A -10%
Energijos klasė A -10% „Beko“ produktai yra A -10% energijos klasės. Tokius rezultatus pasiekėme, kadangi pritaikius naujausias technologijas prietaisas sunaudoja 10% mažiau energijos, negu A klasės gaminiai.
Energijos klasė A -10%
Energijos klasė A -10% „Beko“ produktai yra A -10% energijos klasės. Tokius rezultatus pasiekėme, kadangi pritaikius naujausias technologijas prietaisas sunaudoja 10% mažiau energijos, negu A klasės gaminiai.
Energijos klasė A -10%
Energijos klasė A -10% „Beko“ produktai yra A -10% energijos klasės. Tokius rezultatus pasiekėme, kadangi pritaikius naujausias technologijas prietaisas sunaudoja 10% mažiau energijos, negu A klasės gaminiai.
Energijos klasė A -20%
Energijos klasė A -20% „Beko“ produktai yra A -20% energijos klasės. Tokius rezultatu pasiekėme, kadangi pritaikius naujausias technologijas prietaisas sunaudoja 20% mažiau energijos, negu A klasės gaminiai.
Energijos klasė A -20%
Energijos klasė A -20% „Beko“ produktai yra A -20% energijos klasės. Tokius rezultatu pasiekėme, kadangi pritaikius naujausias technologijas prietaisas sunaudoja 20% mažiau energijos, negu A klasės gaminiai.
Energijos klasė A -20%
Energijos klasė A -20% „Beko“ produktai yra A -20% energijos klasės. Tokius rezultatu pasiekėme, kadangi pritaikius naujausias technologijas prietaisas sunaudoja 20% mažiau energijos, negu A klasės gaminiai.
Energijos klasė A -30%
Energijos klasė A -30% „Beko“ produktai yra A -30% energijos klasės. Tokius rezultatus pasiekėme, kadangi pritaikius naujausias technologijas prietaisas sunaudoja 30% mažiau energijos, negu A klasės gaminiai.
Energijos klasė A -30%
Energijos klasė A -30% „Beko“ produktai yra A -30% energijos klasės. Tokius rezultatus pasiekėme, kadangi pritaikius naujausias technologijas prietaisas sunaudoja 30% mažiau energijos, negu A klasės gaminiai.
Energijos klasė A -30%
Energijos klasė A -30% „Beko“ produktai yra A -30% energijos klasės. Tokius rezultatus pasiekėme, kadangi pritaikius naujausias technologijas prietaisas sunaudoja 30% mažiau energijos, negu A klasės gaminiai.
Energijos klasė A -40%
Energijos klasė A -40% „Beko“ produktai yra A -40% energijos klasės. Tokius rezultatus pasiekėme, kadangi pritaikius naujausias technologijas prietaisas sunaudoja 40% mažiau energijos, negu A klasės gaminiai.
Energijos klasė A -40%
Energijos klasė A -40% „Beko“ produktai yra A -40% energijos klasės. Tokius rezultatus pasiekėme, kadangi pritaikius naujausias technologijas prietaisas sunaudoja 40% mažiau energijos, negu A klasės gaminiai.
Energijos klasė A -40%
Energijos klasė A -40% „Beko“ produktai yra A -40% energijos klasės. Tokius rezultatus pasiekėme, kadangi pritaikius naujausias technologijas prietaisas sunaudoja 40% mažiau energijos, negu A klasės gaminiai.
Energijos klasė A -50%
Energijos klasė A -50% „Beko“ produktai yra net A -50% energijos klasės. Tokius rezultatis pasiekėme, kadangi pritaikius naujausias technologijas prietaisas sunaudoja 50% mažiau energijos, negu A klasės gaminiai. Tai taip pat užtikrina aplinkos apsaugą ir jūsų šeimos biudžeto taupymą.
Energijos klasė A -50%
Energijos klasė A -50% „Beko“ produktai yra net A -50% energijos klasės. Tokius rezultatis pasiekėme, kadangi pritaikius naujausias technologijas prietaisas sunaudoja 50% mažiau energijos, negu A klasės gaminiai. Tai taip pat užtikrina aplinkos apsaugą ir jūsų šeimos biudžeto taupymą.
Energijos klasė A -50%
Energijos klasė A -50% „Beko“ produktai yra net A -50% energijos klasės. Tokius rezultatis pasiekėme, kadangi pritaikius naujausias technologijas prietaisas sunaudoja 50% mažiau energijos, negu A klasės gaminiai. Tai taip pat užtikrina aplinkos apsaugą ir jūsų šeimos biudžeto taupymą.
Energijos klasė A+
Energijos klasė A+ A+ energijos klasės „Beko“ produktai padeda taupyti namų biudžeto lėšas ir saugo natūralią aplinką. A+ klasės produktai sunaudoja mažiau energijos, nei A klasės produktai.
Energijos klasė A+
Energijos klasė A+ A+ energijos klasės „Beko“ produktai padeda taupyti namų biudžeto lėšas ir saugo natūralią aplinką. A+ klasės produktai sunaudoja mažiau energijos, nei A klasės produktai.
Energijos klasė A+
Energijos klasė A+ A+ energijos klasės „Beko“ produktai padeda taupyti namų biudžeto lėšas ir saugo natūralią aplinką. A+ klasės produktai sunaudoja mažiau energijos, nei A klasės produktai.
Energijos klasė A++
Energijos klasė A++ Dėl naujausių technologijų panaudojimo, A++ energijos klasės produktai užtikrina labai mažą energijos sunaudojimą. Šios klasės produktai saugo ne tik šeimos biudžetą, bet ir natūralią aplinką.
Energijos klasė A++
Energijos klasė A++ Dėl naujausių technologijų panaudojimo A++ energijos klasės produktai užtikrina labai mažą energijos sunaudojimą. Šios klasės produktai saugo ne tik šeimos biudžetą, bet ir natūralią aplinką.
Energijos klasė A++
Energijos klasė A++ Dėl naujausių technologijų panaudojimo, A++ energijos klasės produktai užtikrina labai mažą energijos sunaudojimą. Šios klasės produktai saugo ne tik šeimos biudžetą, bet ir natūralią aplinką.
Energijos klasė A+++
Energijos klasė A+++ „Beko“ produktai, kurių energijos klasė A+++, garantuoja žemiausias energijos sąnaudas ir patvirtina naujausių technologijų panaudojimą. Tai ne tik efektyvus energijos naudojimas, bet ir namų biudžeto taupymas bei natūralios aplinkos saugojimas.
Energijos klasė A+++
Energijos klasė A+++ „Beko“ produktai, kurių energijos klasė A+++, garantuoja žemiausias energijos sąnaudas ir patvirtina naujausių technologijų panaudojimą. Tai ne tik efektyvus energijos naudojimas, bet ir namų biudžeto taupymas bei natūralios aplinkos saugojimas.
Energijos klasė A+++
Energijos klasė A+++ „Beko“ produktai, kurių energijos klasė A+++, garantuoja žemiausias energijos sąnaudas ir patvirtina naujausių technologijų panaudojimą. Tai ne tik efektyvus energijos naudojimas, bet ir namų biudžeto taupymas bei natūralios aplinkos saugojimas.
Energijos klasė A+++ -10%
Energijos klasė A+++ -10% Šios klasės gaminiai sunaudoja 10% mažiau energijos nei produktai, turintys aukščiausią galimą A+++ energijos klasę! Tai – aplinkos apsaugos ir elektros energijos kaštų sumažinimo garantija.
Energijos klasė A+++ -10%
Energijos klasė A+++ -10% Šios klasės gaminiai sunaudoja 10% mažiau energijos nei produktai, turintys aukščiausią galimą A+++ energijos klasę! Tai – aplinkos apsaugos ir elektros energijos kaštų sumažinimo garantija.
Energijos klasė A+++ -10%
Energijos klasė A+++ -10% Šios klasės gaminiai sunaudoja 10% mažiau energijos nei produktai, turintys aukščiausią galimą A+++ energijos klasę! Tai – aplinkos apsaugos ir elektros energijos kaštų sumažinimo garantija.
Ergonomiška rankena su mygtukais soft-touch
Ergonomiška rankena su mygtukais soft-touch Ergonomiška rankena su elegantiška švelnia danga ir patogiais naudoti mygtukais (soft-touch).
Funkcija Turbo
Funkcija Turbo Įjungus mygtuką Turbo, nedelsiant paleidžiamas darbo didžiausiu greičiu režimas, todėl galime susmulkinti kietesnius produktus.
Galima plauti indaplovėje
Galima plauti indaplovėje Kadangi antgalius galima nuimti ir plauti indaplovėje, prietaiso švarą palaikyti yra paprasta.
Galingumas 1000 W
Galingumas 1000 W Profesionalus variklis, sumaišantis net kiečiausią tešlą.
Galingumas 350 W
Galingumas 350 W 350 W galios variklis greitai suplaks putas ir pagamins tešlą.
Grotelės skrudinimui
Grotelės skrudinimui Prietaisas turi specialias groteles bandelių arba kitokios duonos, kuri dėl savo matmenų netelpa skrudintuvo angose, apkepimui.
Ištraukiamas padėklas trupiniams
Ištraukiamas padėklas trupiniams Padeda palaikyti prietaiso švarą.
Kompaktiškas dydis
Kompaktiškas dydis Palengvina darbą su įrenginiu ir jo laikymą nenaudojant ilgesnį laiko tarpą.
Laikmatis
Laikmatis Nustatykite įrenginio greitį ir veikimo laiką, o visa kita mūsų robotas padarys už jus. Paspauskite mygtuką START ir tapkite namų konditeriu arba itališkos picos meistru!
LCD ekranas
LCD ekranas LCD ekranas suteikia galimybę kontroliuoti ir valdyti įvairias funkcijas bei programas naudojantis vienu ekranu, pvz., atidėti paleidimą iki 24 valandų, kontroliuoti programas, patikrinti perspėjimus ar programų trukmę. LCD ekranas taip pat suteikia galimybę pasirinkti papildomas funkcijas, valdyti trukmę ir paprastai naudoti prietaisą. Be to, įrenginiui jis suteikia elegantišką išvaizdą.
LCD ekranas
LCD ekranas LCD ekranas suteikia galimybę kontroliuoti ir valdyti įvairias funkcijas bei programas naudojantis vienu ekranu, pvz., atidėti paleidimą iki 24 valandų, kontroliuoti programas, patikrinti perspėjimus ar programų trukmę. LCD ekranas taip pat suteikia galimybę pasirinkti papildomas funkcijas, valdyti trukmę ir paprastai naudoti prietaisą. Be to, įrenginiui jis suteikia elegantišką išvaizdą.
LCD ekranas
LCD ekranas LCD ekranas suteikia galimybę kontroliuoti ir valdyti įvairias funkcijas bei programas naudojantis vienu ekranu, pvz., atidėti paleidimą iki 24 valandų, kontroliuoti programas, patikrinti perspėjimus ar programų trukmę. LCD ekranas taip pat suteikia galimybę pasirinkti papildomas funkcijas, valdyti trukmę ir paprastai naudoti prietaisą. Be to, įrenginiui jis suteikia elegantišką išvaizdą.
LCD ekranas
LCD ekranas LCD ekranas suteikia galimybę kontroliuoti ir valdyti įvairias funkcijas bei programas naudojantis vienu ekranu, pvz., atidėti paleidimą iki 24 valandų, kontroliuoti programas, patikrinti perspėjimus ar programų trukmę. LCD ekranas taip pat suteikia galimybę pasirinkti papildomas funkcijas, valdyti trukmę ir paprastai naudoti prietaisą. Be to, įrenginiui jis suteikia elegantišką išvaizdą.
Ledo trupinimas
Ledo trupinimas Prietaisas užtikrina greitą ir paprastą ledo sutrupinimą šaltiems gėrimams.
Lengvas valymas
Lengvas valymas Viskas ką turite padaryti baigę darbą – drėgna šluoste nušluostyti korpusą. Visa tai – dėl specialiai suprojektuoto metalinio korpuso.
Lengvas valymas
Lengvas valymas Paprasto antgalių nuėmimo sistema užtikrina lengvą trintuvo valymą.
Lengvas valymas
Lengvas valymas Galimybė plauti stiklinį indą indaplovėje ir paprasta peilių išėmimo sistema užtikrina paprastą įrenginio valymą.
Medžiagose nėra BPA
Medžiagose nėra BPA Elementai pagaminti iš plastmasės, kurios sudėtyje nėra kenksmingų cheminių junginių.
Neslystančios pagrindo kojelės
Neslystančios pagrindo kojelės Užtikrina pagrindo stabilumą ir veiksmingą maišymą net ir didžiausiu greičiu.
Paprastas peilių išmontavimas
Paprastas peilių išmontavimas Paprasto ir saugaus peilių išėmimo sistema padeda palaikyti trintuvo švarą. Išmontavimui naudojamas matavimo indelis, esantis ant įrenginio dangtelio.
Patogus antgalių atjungimas
Patogus antgalių atjungimas Patogus antgalių atjungimas užtikrina paprastą jų nuėmimą, kad galima būtų išplauti arba pakeisti.
Planetinis mechanizmas
Planetinis mechanizmas Optimizuotas maišytuvo judėjimas išnaudoja beveik visą indo tūrį užtikrindamas lygios ir vientisos tešlos gamybą.
Spiralinis laidas
Spiralinis laidas Išsitempiantis spiralinis laidas užtikrina patogų naudojimą, išvengiant varginančio susipainiojimo. Tuo pačiu palengvina nenaudojamo įrenginio laikymą.
Stiklinis indas
Stiklinis indas Didelės 1,5 l talpos indas yra pagamintas iš aukštos kokybės temperatūrai ir įbrėžimams atsparaus stiklo. Galima smulkinti taip pat ir karštus produktus.
Tolygus galios reguliavimas
Tolygus galios reguliavimas Daugybė darbo lygių suteikia galimybę paprastai pritaikyti peilių sukimosi greitį prie jūsų poreikių.
Tolygus galios reguliavimas
Tolygus galios reguliavimas Daugybė lygių suteikia galimybę paprastai pritaikyti darbo greitį pagal jūsų poreikius.
Užraktas nuo vaikų
Užraktas nuo vaikų Ši funkcija suteikia galimybę užrakinti mygtukus ar rankenėles, kad nežaistų vaikai. Tai taip pat apsaugo nuo atsitiktinių pakeitimų skalbimo metu.
Užraktas nuo vaikų
Užraktas nuo vaikų Ši funkcija suteikia galimybę užrakinti mygtukus ar rankenėles, kad nežaistų vaikai. Tai taip pat apsaugo nuo atsitiktinių pakeitimų įrenginio darbo metu.
Užraktas nuo vaikų
Užraktas nuo vaikų Ši funkcija suteikia galimybę užrakinti mygtukus ar rankenėles, kad nežaistų vaikai. Tai taip pat apsaugo nuo atsitiktinių pakeitimų skalbimo metu.
Užraktas nuo vaikų
Užraktas nuo vaikų Ši funkcija suteikia galimybę užrakinti mygtukus ar rankenėles, kad nežaistų vaikai. Tai taip pat apsaugo nuo atsitiktinių pakeitimų įrenginio darbo metu.
Valdymas vienu mygtuku
Valdymas vienu mygtuku Patogus valdymas vienu dideliu mygtuku.
Vėsus korpusas
Vėsus korpusas Elegantiškas korpusas su šilumine izoliacija visada yra vėsus, jį liesti nepavojinga net ir prietaiso veikimo metu.