15 bar slėgis
15 bar slėgis 15 bar slėgis – tai jėga, kuria vanduo skverbiasi per kavą, turinti tiesioginę įtaką kavos skoniui, aromatui ir stiprumui.
19 bar slėgis
19 bar slėgis 19 bar slėgis – tai jėga, kuria vanduo skverbiasi per kavą, turinti tiesioginę įtaką kavos skoniui, aromatui ir stiprumui.
Antgalių aukščio reguliavimas
Antgalių aukščio reguliavimas Naudodami šią funkciją, kavos išleidimo aukštį galite pritaikyti bet kokiam puodeliui ar taurei. Skani kava be būtinybės šluostyti erdvę aplink prietaisą!
Apsauga nuo lašėjimo
Apsauga nuo lašėjimo Jei ruošiant kavą išimsite ąsotį iš stovo, kavos ruošimo procesas bus sustabdytas tol, kol ąsočio negrąžinsite į vietą.
Aromato sustiprinimas
Aromato sustiprinimas Ši funkcija kavai suteikia unikalų, stiprų skonį ir aromatą. Tai idealus sprendimas žmonėms, kuriems kava ne tik energijos, bet ir išskirtinio skonio savybių šaltinis.
Automatinis išsivalymas
Automatinis išsivalymas Tokios funkcijos, kaip automatinis purkštukų skalavimas, nukalkinimas ir pieno sistemos valymas rūpinasi jūsų kavos aparato būkle.
Elektroninis ekranas
Elektroninis ekranas Naujasis didelis „Beko“ produktų ekranas suteikia galimybę pasirinkti daugelį funkcijų ir geriau valdyti įrenginį. Be to, ekranas estetiškai komponuojasi su produkto išvaizda.
Galingumas 1000 W
Galingumas 1000 W Dėl tokios šio „Beko“ įrenginio galios lengvai ir greitai paruošite pilną ąsotį jūsų mėgstamo gėrimo.
Intuityvus valdymas
Intuityvus valdymas Elektroninis ekranas praneš, kai kavos aparatui reikės aptarnavimo. Didelė atliekų talpykla, patogiai nuimamas indas bei aliuminio termoblokas užtikrina paprastą ir patogų aparato valymą.
Kavos stiprumo reguliavimas
Kavos stiprumo reguliavimas Nepriklausomai nuo to, ar norite stiprios rytinės kavos, ar norite baigti dieną puodeliu silpnesnės capuccino – visada galėsite pasirinkti kavos stiprumą pagal savo poreikius. Intuityvus mygtukas suteikia galimybę pasirinkti vieną iš iš anksto nustatytų režimų: stipri, vidutinė arba švelni.
LCD ekranas
LCD ekranas LCD ekranas suteikia galimybę kontroliuoti ir valdyti įvairias funkcijas bei programas naudojantis vienu ekranu, pvz., atidėti paleidimą iki 24 valandų, kontroliuoti programas, patikrinti perspėjimus ar programų trukmę. LCD ekranas taip pat suteikia galimybę pasirinkti papildomas funkcijas, valdyti trukmę ir paprastai naudoti prietaisą. Be to, įrenginiui jis suteikia elegantišką išvaizdą.
Malta kava arba kavos pupelės
Malta kava arba kavos pupelės Atsimenate rytą, kai baigėsi kavos pupelės, o jūs negalėjote išeiti iš namų be savo stipraus espresso? Pasirinkę „Beko“ visada galėsite naudoti maltą kavą – kavos aparatas CEG7425 veikia su abejomis kavos rūšimis!
Malūnėlis
Malūnėlis Plieninis malūnėlis neužkaitina malamos kavos, be to iki minimumo sumažina išsiskiriančių dulkių kiekį ir suteikia galimybę mėgautis savo kavos aromatu.
Pieno plakimo sistema
Pieno plakimo sistema Dėl rankinio pieno plakimo reguliavimo capuccino kavos ruošimas gali tapti unikalia patirtimi. Ruoškite kavą kaip tikras barista.
Pieno plakimo sistema
Pieno plakimo sistema Capuccino ruošimas vyksta automatiškai, naudojant integruotą pieno plakiklį.
Pradžios programavimas
Pradžios programavimas Pasirinkite ir užprogramuokite savo mėgiamos kavos paruošimo laiką. Kavos aparatas automatiškai įsijungs ir paruoš gėrimą būtent taip, kaip jūs mėgstate. Ruošimą galite atidėti iki 24 valandų.
Puodelio dydžio pasirinkimas
Puodelio dydžio pasirinkimas Ne visi namie esantys puodeliai yra standartinio dydžio. Pridėkite kavos kiekį, atitinkantį jūsų puodelio talpą ir mėgaukitės tokio dydžio porcija, kokia norite.
Šiluminis ąsotis
Šiluminis ąsotis Didelės talpos (10 puodelių) šilumą sulaikantis ąsotis ilgą laiką išlaiko užplikytos kavos temperatūrą. Paruošę kavą virtuvėje, asotį, kuris yra termosas, galite neštis į kitą patalpą, pvz., konferencijų salę, ir keletą valandų turėti karštos kavos. Ilgam išsaugo puikų karštos kavos skonį.
Temperatūros palaikymas
Temperatūros palaikymas Paruošta kava išliks šilta dar ilgą laiką, tad mėgautis ja galėsite dar ilgiau.
Užraktas nuo vaikų
Užraktas nuo vaikų Ši funkcija suteikia galimybę užrakinti mygtukus ar rankenėles, kad nežaistų vaikai. Tai taip pat apsaugo nuo atsitiktinių pakeitimų skalbimo metu.
Užvirimo temperatūra 95 °C
Užvirimo temperatūra 95 °C Ideali temperatūra, atskleidžianti geriausias kavos savybes ir suteikianti jai nepakartojamą skonį.
Visos kavos rūšys
Visos kavos rūšys Pajauskite juodos kavos ir kavos su pienu aromatą. Klasikinė americano, ar švelni latte macchiato? O galbūt norėtumėte atsipalaiduoti su gausia capuccino puta? Tapkite barista ir mėgaukitės savo mėgiamos kavos puodeliu namuose.